امام جمعه تبریز:

هلال احمر مشارکت اجتماعی جوانان را افزایش دهد

1403/01/07 - 17:10 - کد خبر: 110733 نسخه چاپی

نصر: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: جمعیت هلال احمر باید نسبت به افزایش مشارکت اجتماعی جوانان برنامه ریزی کرده و وارد میدان شود.

به گزارش نصر، آیت الله سیدمحمدعلی آل هاشم روز سه شنبه در نشست ویدیو کنفرانس کنترل و هماهنگی عملیات طرح نوروزی جمعیت هلال احمر، توسعه مشارکت اجتماعی جوانان در جمعیت هلال احمر را اقدامی تحسین برانگیز خواند و افزود: پست های نوروزی جمعیت هلال احمر که با همت جوانان در شهرهای مختلف برقرار شده است، نمونه ای از مشارکت دادن این قشر در عرصه های اجتماعی است که باید تقویت شود.
وی استقرار پست های استقبال از مسافران نوروزی در ۳۰ کیلومتری مبادی ورودی شهر تبریز و سایر شهرها را مفید و در کاهش سوانح جاده ای موثر دانست.
آل هاشم ادامه داد: جمعیت هلال‌ احمر در اقدامی ارزشمندی دیگر و در لحظه اذان، با افطاری ساده از مسافران نوروزی پذیرایی می‌کند که جای سپاس دارد.
وی از خدمات جمعیت هلال احمر در طرح نوروزی سال ۱۴۰۳ قدردانی و ابراز امیدواری کرد که این جمعیت در سال جدید نیز با عزمی راسخ در مسیر خدمت به مردم گام بردارد.
آل هاشم با اشاره به برگزاری کنفرانس بین المللی حمایت از حقوق مردم فلسطین که توسط جمعیت هلال احمر انجام شد، از تلاش های این جمعیت در راستای تسکین آلام بشری، تامین احترام انسان‌ها و حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها تقدیر کرد.
وی به اهداف انسانی جمعیت، هلال احمر اشاره و اظهار کرد: کنفرانس بین‌المللی حمایت از حقوق مردم مظلوم فلسطین و غزه که در چند هفته اخیر با دعوت از ۴۴ کشور برگزار شد، از کارهای ارزشمند جمعیت هلال احمر برای تقویت امداد رسانی و ارسال کمک های مردمی‌ به مردم مظلوم فلسطین است.
انتهای پیام/
هلال احمر مشارکت اجتماعی جوانان را افزایش دهد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار