در دیدار نوروزی با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مطرح شد:

تعاون، مردمی ترین بخش اقتصاد

1403/01/06 - 10:55 - کد خبر: 110685 نسخه چاپی

نصر: مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی در دیدار نوروزی با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مطرح کرد: بخش تعاون مردمی ترین نوع اقتصاد به شمار می رود و امسال قطعا در سایه حمایت ها سهم بالایی در جهش تولید خواهد داشت.

به گزارش نصر، مسعود کردستانی در این دیدار ضمن تبریک سال نو با اشاره به شعار امسال " جهش تولید با مشارکت مردم " افزود: مقام معظم رهبری امسال نیز با تصریح و تاکید بر یک شعار اقتصادی ضرورت مشارکت مردم در جهش تولید را مورد تاکید قرار دادند که در این مقوله سهم بخش تعاون قطعا بیش از پیش خواهد بود.
وی اذعان داشت: نهادینه کردن بخشن تعاون به عنوان الگو و مدل کسب و کارعاملی بر گسترش تعاونی‌ها است؛  تعاون در بسیاری از حوزه‌ها می‌تواند نقش سازنده‌ای ایفا کند همانطوری که درسال های گذشته نیز نقش کلیدی در اقتصادی کشور داشته است.
کردستانی با اشاره به فلسفه تاسیس بانک توسعه تعاون در کشور تاکید کرد: حمایت از بخش تعاون یک اصل در تاسیس این بانک بوده و ما بر اساس اساسنامه خود موظفیم 70 درصد از خدمات خود را به بخش تعاون ارایه دهیم قطعا با افزایش حمایت ها از بانک بستر حمایت از بخش تعاون نیز بیش از پیش فراهم می شود.
وی در ادامه با ارایه گزارشی از فعالیت های یک ساله بانک توسعه تعاون در آذربایجان شرقی تاکید کرد: در سایه همکاری و تعامل سازنده همکاران بانک و حمایت مشتریان سال گذشته در اغلب شاخص ها بانک توانست بیش از 100 درصد برنامه های خود را محقق کند.
این گزارش می افزاید، حسین فتحی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این نشست ضمن تقدیر از فعالیت های چشمگیر بانک توسعه تعاون در استان تاکید کرد: خوشبختانه در طول یک سال گذشته تحول چشمگیری در فعالیت ها و خدمات دهی بانک توسعه تعاون در استان صورت گرفته که قدردان آن هستیم.
وی نیز با تاکید بر شعار سال اظهار داشت: بالغ بر سه میلیون و 500 هزار نفر در تعاونی های استان عضویت دارند که با در نظر داشتن اشتغال غیرمستقیم این حوزه، سهم اقتصادی مهم این بخش به خوبی مشخص می‌شود.
فتحی نیز ابراز امیدواری کرد: با تاکید بر مشارکت مردم در جهش تولید سهم بخش تعاون در اقتصادی کشور و استان بیش از پیش رونق بگیرد.
انتهای پیام/
تعاون، مردمی ترین بخش اقتصاد نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار