رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

مظلومیت غزه را باید جهانیان دریابند

1402/12/23 - 14:42 - کد خبر: 110306 نسخه چاپی

نصر: رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: مظلومیت غزه را باید جهانیان دریابند و روز جهانی قدس در واقع فریاد مظلومان فلسطین بر ضد رژیم کودک کش صهیونیستی است.

به گزارش نصر، حجت الاسلام والمسلمین میکائیل اسکندری روز چهارشنبه در نشست هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت یوم الله ۱۲ فروردین و روز جهانی قدس، اظهار کرد: یوم الله روز جهانی قدس به واقع ابتکار معمار انقلاب اسلامی است که تاکنون توانسته فریاد ظلم خواهی فلسطین در سطح بین الملل باشد.
وی تاکید کرد: مردم با حضور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس انزجار خود را از رژیم کودک کش اشغالگر اعلام کنند تا ضمن اینکه از غزه اعلام حمایت شود ندای مظلومیت آنان به گوش جهانیان برسد.
حجت الاسلام اسکندری با بیان اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه رمضان مصادف با ۱۷ فرودین ۱۴۰۳ برگزار می شود، گفت: محل تجمع نهایی این راهپیمایی در تبریز سه راه طالقانی مقابل مصلی اعظم امام خمینی (ره) تبریز خواهد بود که البته بیانیه، قطعنامه پایانی و سخنرانی داخل مصلی انجام می شود.

مردم ایران بار دیگر از آزمون انتخابات سربلند بیرون آمدند
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به اهمیت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی و فرمایشات مقام معظم رهبری و بنیانگذار جمهوری اسلامی، گفت: حفظ نظام از اوجب واجبات است و روز جمهوری اسلامی در واقع مهر محکمی در تایید و تثبیت جمهوری اسلامی ایران با رای قاطع مردم بود.
حجت الاسلام اسکندری یادآور شد: در یازده اسفند امسال نیز مردم ایران با زمان شناسی خود تبلیغات منفی دشمنان انقلاب را بی اثر کردند و پای صندوق های رای حاضر شدند.
وی همچنین در این نشست با اشاره به وظایف ادارات و سازمان های مختلف، پویش پرچم، فضاسازی محیط، تببین این مناسب های برای کودک و نوجوان و مسابقات مختلف فرهنگی را از جمله برنامه های مصوب این ۲ مناسبت مهم اعلام کرد.
انتهای پیام/
مظلومیت غزه را باید جهانیان دریابند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار