عضو‌شورای شهر تبریز:

من با افتخار افغانی‌ام

1402/12/21 - 10:57 - کد خبر: 110132 نسخه چاپی

نصر: عضو‌ شورای اسلامی شهر تبریز به دنبال طرح برخی ادعاها از سوی حجت الاسلام برگی دیگر عضو شورا گفت: با افتخار افغانی هستم.

به گزارش نصر؛ فریدون بابایی اقدم در متنی که در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده آورده است:
چند صباحی است که صحن شورای اسلامی شهر تبریز در سایه سکوت سنگین متولیان امر خاصه امام جمعه استاندار ، فرماندار شهرستان تبریز و از همه مهمتر اعضای شورای حل اختلاف استانداری که وظیفه رسیدگی به رفتارهای خلاف شئون اعضای شورای شهر را دارند تبدیل به مضحکه عموم گردیده است صحن مقدسی که هر جلسه اش با طرح واژه‌های عجیب و غریب و غیرمتعارف از جنس اتهام زنی ، هتاکی پرده دری بی نزاکتی و در روزهای اخیر عوامفریبی قومیتی ، موجبات تمسخر فحاشی و اهانت شهروندان تبریزی و حتی هموطنان سایر شهرهای کشور را خطاب به اعضای شورای شهر تبریز و بعضاً حتى نهاد مدنى شورا فراهم آورده است . 
جای سئوال است که چرا امام جمعه محترم تبریز در برابر اعمال خلاف موازین صریح قرآنی عضو معمم شورا و از جمله ۱۳ آیه اول سوره حجرات و الزام به رعایت مکارم اخلاقی و صراحتا آیه يَا أَيُّهَا النَّاسُ إِنَّا خَلَقْنَاكُم مِّن ذَكَرٍ وَأُنثَى وَجَعَلْنَاكُمْ شُعُوبًا وَقَبَائِلَ لِتَعَارَفُوا إِنَّ أَكْرَمَكُمْ عِندَ اللَّهِ أَتْقَاكُمْ إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ خَبِيرٌ ، هیچ واکنشی نشان نمی دهد . طرح اینکه یکی از اعضای شورای شهر تبریز تابعیت افغانی دارد فارغ از تهییج و تحریک رگه‌های مذموم نژاد پرستی ، سوژه جدیدی را برای کشف کیستی آن در اختیار اصحاب رسانه قرار داده است . 
اینجانب بعد از جلسه پر از توهین و اهانت ۷ بهمن ماه در خصوص بی کفایتی شهردار در مدیریت برف ۱۵ سانتی متری چهارشنبه ۴ بهمن ماه نامه ای را حسب ماده ۹۲ قانون شوراها با مستندات کامل درخصوص رسیدگی به رفتارهای دون شأن شورایی ۳ نفر از همکاران شورای شهر به فرمانداری تحویل دادم لیکن تا این تاریخ به هر دلیلی هیچگونه اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است از استاندار عزیزمان دکتر رحمتی خواهشمندم بعنوان رییس هیات حل اختلاف در اسرع وقت نسبت به فضای مسموم صحن شورا و حواشی پررنگتر از متن آن دستورات مقتضی را صادر فرمایند.
در خاتمه ضمن سپاس از زحمات اصحاب رسانه بویژه خبرنگار توانمند شهرمان آقای جواد آقاجان نژاد [ مدیر مسئول سایت بی‌تعارف]  در پوشش اخبار صحن شورا ، خواهشمندم پرونده چه کسی افغانی است ، را به خاطر اینکه « قال یاتسین» با من ببندد تا سوژه‌های مهمتری همچون حفظ جان صدها هزار نفر حاشیه نشین تبریزی در معرض خطر زلزله و ... در صدر الویت های مان قرار گیرد .
انتهای پیام/
من با افتخار افغانی‌ام نصر

ثبت نظر

نمایش 6 نظر

پاسخ   شهروند   3 هفته پیش  

با سلام، آقای بابایی اقدم،خیلی وقت هست که تلاش می کند تا شهردار شود و از سالهای قبل، با رانت ،چند صد نفر را کارمند شهرداری نموده تا از او حمایت کنند و خیلی زیرگانه خدمات شهردار محبوب را زیر سوال می برد تا خودش شهردار شود.

پاسخ   فاطمه   ماه پیش  

آیا فریدون بابایی واقعا تبعه افغانی هست؟ چگونه یک افغانی وارد شورای شهر تبریز شده در حالی که ورود مهاجمان افغانی به این استان‌ممنوع است‌

پاسخ   محمد   ماه پیش  

اینکه در زمان پهلوی و صدام میلیونها مهاجر بصورت هدفمند در آذربایجان غربی اسکان دهیم بعد که شهر را گرفتند از تقوا صحبت کنیم کار غلطی است.

پاسخ   محمد   ماه پیش  

جناب بابایی بفرمایند بروند افغانستان کنار ملا عمر افتخارشان را ادامه دهند.
تبریز به چه فلاکتی افتاد.
هر کاری میکنند و پولی خرج میکنند مشکلات شهر را زیاد میکنند. نگو بی دلیل نبوده

پاسخ   امیر   ماه پیش  

مهم بدرد به خور بودن فرد هست و سازندگی و پیشرفت شهرمون هست حالا میخواد اون آقا ایرانی باشه ، ترکیه ای باشه ، افغان باسه یا عرب

پاسخ   امیرحسین   ماه پیش  

یک نفر هم که حرف مردم رو بیان میکنه و از قضا آخوند هم هست، بیگانگان نسبت بهش جبهه میگیرن. آذربایجان ویران به آذربایجانی که به دست مهاجر آباد شه شرف داره. خانه ای کاو شود از دست اجانب آباد...
پژوهشیار