به همت سازمان آتش نشانی تبریز/

کلاس آموزشی ویژه چهارشنبه سوری در مدارس در حال برگزاری است

1402/12/17 - 15:06 - کد خبر: 109938 نسخه چاپی

نصر: همزمان با شروع طرح جامع آموزش ایمنی در چهارشنبه آخر سال، ویژه برنامه آموزشی در مدارس تبریز برگزار می شود.

به گزارش نصر، سعید صالح نیا مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز با اعلام برگزاری این دوره آموزش شهروندی در بین مدارس تبریز گفت: نوجوانان و جوانان قشر آسیب پذیر هر جامعه انسانی است و مراسم چهارشنبه سوری نیز یکی از مراسماتی که با ورود فرهنگ نامناسب، زمینه را برای ایجاد فضایی برای آسیب پذیری مهیا کرده است.
وی ادامه داد: حوادث این مراسم از روشن کردن آتش در حجم زیاد تا ترقه و بمب دستی های بسیار خطرناک هم اکنون یکی از معضلات استقبال از سال جدید است که خسارات مالی و جانی را از کمترین تا بیشترین سطح به ارمغان می آورد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز به اقدامات پیشگیرانه این سازمان اشاره و افزود: بر اساس همین میزان آسیب پذیری از حوادث چهارشنبه سوری در میان قشر نوجوانان که آتیه زندگی و شغلی را تحت تاثیر قرار می دهد، آموزش های جامع ایمنی در سطح مدارس تبریز برگزار می شود.
آموزش های عمومی ایمنی، انواع آتش سوزی ها،نحوه مقابله با انواع آتش، توصیه های ایمنی شهروندی ویژه چهارشنبه سوری و سایر موارد ایمنی از جمله برنامه های آموزشی سازمان آتش نشانی در این روز است.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز از والدین درخواست کرد: در این روز مراقبت بیشتری از فرزندان داشته و با ایجاد فضایی مناسب و دلنشین در کنار خانواده به استقبال سال جدید بروند.
انتهای پیام/
کلاس آموزشی ویژه چهارشنبه سوری در مدارس در حال برگزاری است نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار