مدیرعامل بیمه تعاون تاکید کرد:

تبریز؛ بهترین محل برای سرمایه گذاری شرکت های بیمه ای 

1402/12/10 - 15:31 - کد خبر: 109473 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل بیمه تعاون گفت : تبریز دومین شهر صنعتی کشور و مردمی از جنس کار و تلاش هستند، و قطعا شهر مناسبی برای سرمایه گذاری شرکت های بیمه ای است. 

به گزارش نصر، یونس مظلومی در آیین افتتاح ساختمان مرکزی بیمه تعاون در آذربایجان شرقی،  با بیان اینکه تبریز دومین شهر صنعتی کشور است و مردم آن از جنس کار و تلاش هستند، گفت: این کلانشهر قطعا شهر مناسبی برای سرمایه گذاری شرکت های بیمه ای است. 
وی با اشاره به اینکه سرعت ارائه خدمات به مشتری یک اصل ضروری برای شرکت های بیمه است، افزود: یک شرکت بیمه ای اگر بخواهد رضایت مشتری را جلب کند، باید سرعت خدمات خود علی الخصوص پرداخت خسارت را بالا ببرد و حتی قبل از پرداخت حقوق کارکنان خود این امر مهم را عملی کند.
مدیرعامل بیمه تعاون ضمن اشاره به اهمیت نیروی انسانی در بیمه، گفت: شرکت های بیمه از دیگر صنایع بالاتر است، چراکه صنعت بیمه هزینه را پیش تر دریافت می کند و تعهد خدماتی را در آینده به مردم می دهد، که البته باید به بهترین نحو و موعد مقرر این خدمات را ارائه دهد.
مظلومی همچنین از حمایت های بیمه تعاون از ورزش قهرمانی خبرداد و گفت: بیمه تعاون حمایت خود را در حوزه ورزش از رشته کاراته شروع کرده است و هم اکنون با استخدام یکی از قهرمانان ملی این رشته ورزشی در بازی های لیگ کاراته کشور شرکت دارد.
وی با بیان اینکه حمایت از ورزش عمل به مسئولیت اجتماعی است و این حمایت در سطح ملی، مهمترین دستاورد غیرمادی بیمه تعاون است، افزود: این که ورزشکاران مورد حمایت ما در سطوح ملی مبارزه و مقام کسب می کنند، برای ما بسیار ارزشمند است.
وی اضافه کرد: هر شرکت و سازمانی باید خود را در معرض دید جامعه قرار دهد تا از این طریق، برند خود را شناسانده و تقویت کند، جامعه وقتی ببیند که یک بنگاه اقتصادی از ورزش حمایت می کند، گرایش بیشتری به شرکت پیدا خواهد کرد.
مظلومی گفت: شرکت های بیمه ای هیچگاه به دنبال نامتعارف خواندن بیمه شخص ثالث خودروهای گران قیمت نبوده اند، البته دیدگاه منفی به شرکت های بیمه این است که این شرکت ها پولساز هستند و باید خسارت های مختلف از این شرکت ها اخذ شود، که قطعا این نگاه درست نیست، ما هم به عنوان یک شرکت بیمه ای اولویت خود را روی پرداخت به موقع خسارت و ارائه خدمات به مشتریان معطوف کردیم.
وی در ادامه به افتتاح ساختمان مرکزی بیمه تعاون اشاره کرد و گفت: رئیس کل بیمه مرکزی و دبیرکل سندیکای بیمه گران به دعوت بیمه تعاون برای افتتاح این ساختمان سفری دو روزه به تبریز داشتند و ۱۰ اسفند سال جاری رسما افتتاح می شود.
انتهای پیام/
تبریز؛ بهترین محل برای سرمایه گذاری شرکت های بیمه ای  نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار