رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خبر داد:

افزایش تردد پایانه مرزی نوردوز به روزانه ۱۰۰۰ کامیون در سال ۱۴۰۳

1402/11/28 - 10:49 - کد خبر: 108771 نسخه چاپی

نصر: رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در نشست کمیسیون مشترک اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان گفت: طرح جامع پایانه مرزی نوردوز را با رویکرد افزایش ظرفیت تردد روزانه تا ١٠٠٠ دستگاه کامیون بازنگری کرده و با تامین اعتبار لازم در سال ١٤٠٣ آغاز می‌کنیم.

به گزارش نصر، در آغار نشست کمیسیون مشترک اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان، جلسه بررسی موانع توسعه و تسهیل در حمل و نقل جاده‌ای بین دو کشور، به‌عنوان بستر توسعه اقتصادی دو طرف برگزار شد.
 داریوش امانی معاون وزیر و رئیس این سازمان در این نشست مشترکی که با حضور آرمن سیمونیان معاون وزارت زیرساخت و توسعه منطقه‌ای جمهوری ارمنستان برگزار شد، ضمن تاکید بر نقش برگزاری نشست‌های مشترک در فواصل زمانی نزدیک بر بهبود مستمر همکاری‌ها و درک متقابل، اظهار امیدواری کرد، نشست پیش‌روی کمیسیون مشترک اقتصادی، منجر به بهره‌مندی هرچه بیش‌تر فعالان اقتصادی دو کشور شود.
 وی اذعان داشت: توسعه همکاری‌های حمل‌ونقل جاده‌ای با جمهوری ارمنستان برای دولت جمهوری اسلامی ایران و به‌ویژه وزارت راه و شهرسازی به‌عنوان بستر توسعه اقتصادی دو کشور از اهمیت بالایی برخوردار است که در این راستا طرح جامع پایانه مرزی نوردوز را با رویکرد افزایش ظرفیت تردد روزانه تا یک هزار دستگاه کامیون بازنگری کرده و با تامین اعتبار لازم در سال ١٤٠٣ آغاز می‌کنیم.
انتهای پیام/
افزایش تردد پایانه مرزی نوردوز به روزانه ۱۰۰۰ کامیون در سال ۱۴۰۳ ایلنا - خبرگزاری کار ایران

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار