رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی:

روستاییان استان در همه انتخابات مشارکت بالا داشته اند

1402/11/23 - 17:31 - کد خبر: 108541 نسخه چاپی

نصر: رییس ستاد انتخابات و معاون سیاسی اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به مشارکت بالای روستائیان استان در انتخابات افزود: روستایی نداریم که مشارکت در آن زیر ۶۰ درصد باشد و روستائیان و عشایر همیشه مشارکت بالایی در همه انتخابات ها داشته اند.

به گزارش نصر، تراب محمدی در جلسه هم اندیشی مشارکت حداکثری روستائیان در انتخابات افزود: در چهار هزار و ۸۸۷ نقطه آذربایجان شرقی رای گیری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری انجام خواهد شد که حدودا نصف صندوق های اخذ رای در روستاهای استان مستقر است.
وی بر ضرورت تبیین خدمات دولت و نظام تاکید کرد و گفت: مدیران، خدمات نظام و همچنین خدمات و فعالیت های دولت سیزدهم در دو سال اخیر را به مردم تبیین کنند
وی با اشاره به پرداخت دو هزار میلیارد تومان به دهیاری های استان از محل ارزش افزوده در دو سال اخیر اظهار داشت: خدماتی که نظام و دولت در روستاها و در حوزه های طرح هادی، برق رسانی، گاز رسانی، احداث جاده های بین روستایی، بیمه و … ارائه کرده است، بی نظیر است و همه این ها باید به مردم تبیین شوند.
محمدی تاکید کرد: هدف ما افزایش مشارکت و شور انتخاباتی، بدون توجه به جناح بندی ها و گروه بندی های سیاسی است و همه دستگاه هایی که در روستاها خدمات ارائه می دهند، باید آن ها را تبیین و اطلاع رسانی کنند.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال اشاره کرد و گفت: معاندین و دشمنان این نظام و مردم، شبانه روز تبلیغ کردند تا مردم را از حضور در جشن انقلاب اسلامی بازدارند، اما مردم با حضور خود آنها را ناکام گذاشتند، به طوری که حضور مردم نسبت به سال های گذشته افزایش داشته است.
رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی ادامه داد: واقعیت این است که مردم ما کم کاری برخی مسئولین را به پای نظام و انقلاب نمی‌گذارند و اگر مسئولین وظایف خود را به خوبی و درستی انجام دهند و در کنار آن عملکرد و خدمات دولت و نظام به مردم به خوبی و به موقع تبیین و روشنگری شود، میزان اعتماد آنها افزایش خواهد یافت.
محمد اسکندری، مدیرکل امور روستایی و شورای استانداری آذربایجان شرقی نیز گفت: روستائیان و عشایر در تمام مراحل انقلاب لبیک گفته و قدردان نظام هستند.
وی گفت: اکثر روستاهای استان در انتخابات مشارکت ۱۰۰ درصدی دارند و به صورت پرشور در پای صندوق های رای حاضر می‌شوند.     
انتهای پیام/       
روستاییان استان در همه انتخابات مشارکت بالا داشته اند نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار