به مناسبت دهه فجر؛

۶۰۲ خانواده در آذربایجان شرقی صاحب زمین رایگان می‌شوند

1402/11/21 - 13:41 - کد خبر: 108450 نسخه چاپی

نصر: سرپرست اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: به مناسبت دهه فجر ۶۰۲ خانواده در قالب طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در استان، صاحب زمین رایگان می‌شوند.

به گزارش نصر، سید احمد موسوی روز شنبه، ۲۱ بهمن در گفت‌وگو با خبرنگاران در محل اداره کل، اظهار کرد: حمایت از خانواده و جوانی جمعیت یکی از طرح‌های مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده  که سیاست‌های کلی آن نیز از سوی رهبر معظم معظم انقلاب ابلاغ شده است و در همین راستا کلیه دستگاه‌های اجرائی در حوزه مسئولیت خود موظف به اجرای آن هستند.
وی گفت: خوشبختانه دولت مردمی سیزدهم گام‌های مهم و اساسی در زمینه تحقق اهداف جوانی جمعیت برداشته و مجموعه راه و شهرسازی نیز در حوزه واگذاری قطعه زمین رایگان در قالب طرح جوانی جمعیت عهده دار مسئولیت است.
موسوی با اشاره به عملکرد استان آذربایجان شرقی در مورد طرح جوانی جمعیت، گفت: خوشبختانه در ایام الله دهه فجر سال جاری که در آن قرار داریم، مقرر شده است تا به ۶۰۲ خانواده حائز شرایط، قطعه زمین رایگان در قالب طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت واگذار شود.
به گزارش ایسنا، بر اساس قانون جوانی جمعیت، تمام خانواده‌هایی که دارای سه فرزند و بیشتر هستند و فرزند سوم آن‌ها بعد از ۲۴ آبان سال ۱۴۰۰ به دنیا آمده، می‌توانند برای دریافت زمین رایگان اقدام کنند.
انتهای پیام/
۶۰۲ خانواده در آذربایجان شرقی صاحب زمین رایگان می‌شوند خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار