استاندار اردبیل؛

رییس‌جمهوری فردا به استان اردبیل سفر می‌کند

1398/10/10 - 12:30 - کد خبر: 10834 نسخه چاپی

نصر: استاندار اردبیل گفت: رییس‌جمهوری در یک برنامه کاری روز چهارشنبه به این استان سفر کرده و با افتتاح طرح‌های مهم اقتصادی و عمرانی چندین طرح را نیز کلنگ‌زنی می‌کند.

به گزارش نصر به نقل از ایرنا، اکبر بهنامجو امروز در گفت و گویی خبری افزود: به دلیل برودت هوا برنامه دیدار مردمی با رییس‌جمهوری پیش‌بینی نشده است.
وی با اشاره به برکات این سفر برای استان اردبیل بیان‌کرد: تلاش شده برای سفر برنامه مناسبی تدوین و اعتبارت خوبی برای تمامی شهرستان‌ها جذب شود.
وی اظهار داشت: در این سفر  پروژه‌های بزرگی همچون کامیون‌سازی مشگین‌شهر، سد احمدبیگلو مشگین‌شهر، بیمارستان شهدای پارس‌آباد، بیمارستان ترومای اردبیل ، کارخانه‌های نساجی، فاز دوم کارخانه نئوپان خلخال و فاز دوم کارخانه آرتاویل تایر، ۱۰ هزار هکتار از پایاب سد خداآفرین و چهار خطه کردن جاده افتتاح خواهد شد.
استاندار اردبیل با اشاره به برخی مشکلات استان در امور زیرساختی بویژه در بخش راه گفت: در بحث راه‌های استان بعنوان مطالبه اصلی مردم تلاش می‌شود برای تمامی جاده‌های استان اعم از شهرستان‌های شمالی پارس‌آباد، بیله‌سوار و مشگین‌شهر و نیز جاده سرچم ، جاده نیر به سراب و تونل حیران  اعتبارات خوبی جذب شود.
وی ادامه‌داد: در زمان  حاضر ۱۲۰ کیلومتر جاده چهار خطه در استان وجود داشته و امسال نیز ۵۰ کیلومتر به این تعداد افزوده می‌شود و تلاش می‌شود چهار خطه شدن سالانه ۵۰ کیلومتر از راه‌های استان ادامه یابد.
بهنامجو با اشاره به سرعت گرفتن عملیات راه‌آهن اردبیل - میانه گفت: کسری اعتبار این پروژه با توجه به افزایش قیمت‌ها از طریق کمک‌های دولت تامین شده و عملیات اجرایی آن طبق برنامه در حال پیشرفت است.
استاندار اردبیل همچنین گفت: در بخش صنعت نیز حدود ۹ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان مصوبه برای دریافت تسهیلات داریم که در تمامی شهرستان‌های استان مصوب شده است.
انتهای پیام/
رییس‌جمهوری فردا به استان اردبیل سفر می‌کند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار