معاون وزیر راه و شهرسازی:

صدور مجوزهای الکترونیکی از اولویت‌های دولت است

1402/11/18 - 14:11 - کد خبر: 108337 نسخه چاپی

نصر: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تحقق دولت الکترونیک مستلزم الکترونیکی شدن فرآیندهای فناوری اطلاعات و صدور مجوزهای الکترونیکی است و این امر یکی از اولویت‌های دولت سیزدهم است.

به گزارش نصر، «ارسلان مالکی»‌ در مراسم افتتاح پروژه‌های زیرساختی فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان ملی زمین و مسکن، اجرای این پروژه‌ها در سازمان متبوعش را در راستای تداوم عملکرد خدمات‌رسانی و مطابق با آخرین استانداردهای روز جهانی توصیف کرد.
این مقام مسوول افزود: در اجرای این پروژه‌ها همکاری تنگاتنگی با سازمان پدافند غیرعامل داشته‌ایم که این امر سبب شده تا امنیت داده‌ها و استانداردسازی فضاها با نهایت دقت و استاندارد انجام شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی، اصلاح جانمایی و افزایش فضای فیزیکی را از مقوله‌هایی عنوان کرد که در انجام پروژه‌های فناوری اطلاعات سازمان ملی زمین و مسکن مورد توجه ویژه قرار گرفته است.
مالکی، داده‌های سازمان را غیرقابل قیمت‌گذاری دانست و اضافه‌کرد: ارزش این اطلاعات به مراتب بیش از ارزش سخت‌افزاری آنهاست، زیرا از دست رفتن آنها باعث به زحمت افتادن مردم و ارباب رجوع ما خواهد شد.
در این مراسم همچنین «مهدی منصوری» سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان ملی زمین و مسکن، ارزش سخت‌افزاری این پروژه را یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برشمرد و افزود: افزایش توان پردازشی و ذخیره‌سازی و ارتقای جایگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات هم‌زمان با حفظ امنیت در سازمان ملی زمین و مسکن از اهداف اجرای این پروژه‌ها بود.
انتهای پیام/
صدور مجوزهای الکترونیکی از اولویت‌های دولت است خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار