بهادری جهرمی:

گزارش ویژه خزانه به هیات دولت/۳ دهک از پرداخت عوارض جابه‌جایی املاک معاف شد

1402/11/18 - 12:15 - کد خبر: 108321 نسخه چاپی

نصر: سخنگوی دولت با بیان اینکه در جلسه امروز هیات دولت گزارش ویژه خزانه داری کل کشور ارائه شد، اظهار داشت:  با همکاری وزارت اقتصاد و بانک مرکزی، حساب واحد خزانه نهایی شده و امروز از این زیر ساخت های نهایی رونمایی شد.

به گزارش نصر، علی بهادری جهرمی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران، ضمن آرزوی موفقیت برای تیم ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد، با موفقیت به مرحله فینال راه پیدا کرده و به قهرمانی برسند.
بهادری جهرمی با بیان اینکه در جلسه امروز هیات دولت گزارش ویژه خزانه داری کل کشور ارائه شد، اظهار داشت:  با همکاری وزارت اقتصاد و بانک مرکزی، حساب واحد خزانه نهایی شد و هم زیرساخت های پرداخت به ذی نفع نهایی کامل شد، امروز از این زیر ساخت نهایی رونمایی شد.رئیس جمهور تاکید کردند باید از این زیر ساخت ها و ظرفیت قانونی برای ارتقای شفافیت، نظارت پذیری،جلوگیری از خلق پول و نقدینگی بهره برداری شود.
وی عنوان کرد: پایان این هفته و روز یکشنبه به مناسبت ۲۲ بهمن، اعضای هیأت دولت سفرهایی را به سراسر کشور خواهند داشت پروژه‌های زیادی را به صورت حضوری افتتاح می کنند و طرح هایی نیز از سوی رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانسی افتتاح خواهد شد.
سخنگوی دولت در ادامه با اشاره به برخی از مصوبات امروز جلسه هیأت دولت، تصریح کرد: هیأت دولت در این جلسه با پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه برای اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی مناطق سیل‌زده استان اردبیل موافقت کرد و آیین‌نامه حمایت از حوزه های سیل زده نیز مورد تایید قرار گرفت.

سه دهک پایین درآمدی از پرداخت عوارض جابجایی املاکشان در شهرداری‌ها معاف شدند
بهادری جهرمی اضافه کرد: امروز آیین‌نامه‌ای تصویب شد که مطابق آن، همه کسانی که تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند و همچنین خانوارهایی که جزو سه دهک پایین درآمدی کشور هستند، از پرداخت عوارض جابجایی املاکشان در شهرداری‌ها معاف شدند.

آیین نامه اجرایی قانون انتصاب اشخاص در مشاغل حساس، تصویب شد
وی ادامه داد: آیین نامه اجرایی قانون انتصاب اشخاص در مشاغل حساس، به تصویب هیات وزیران  رسید و فرآیندهای اجرایی الکترونیکی با حفظ سرعت و دقت در پاسخ به استعلامات مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

بازی‌های همبستگی دانشجویان کشورهای اسلامی به میزبانی ایران برگزار می‌شود
سخنگوی دولت بیان داشت: بنا به پیشنهاد وزارت علوم امروز مقرر شد بازی‌های همبستگی دانشجویان کشورهای اسلامی به میزبانی ایران در سال آینده در راستای دیپلماسی ورزشی و علمی در حوزه آقایان و بانوان برگزار شود.
انتهای پیام/
 گزارش ویژه خزانه به هیات دولت/۳ دهک از پرداخت عوارض جابه‌جایی املاک معاف شد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار