فرمانده انتظامی مرند خبر داد:

دستگیری کلاهبرداران فروش سئوالات کنکور در مرند

1402/11/17 - 08:16 - کد خبر: 108202 نسخه چاپی

نصر: فرمانده انتظامی مرند از شناسایی و دستگیری دو متهم به جرم کلاهبرداری از طریق فروش سوالات کنکور و نهایی در فضای مجازی این شهرستان خبر داد.

به گزارش نصر، سرهنگ علی اسدیان اظهار کرد: طبق اعلام پلیس فتای مرند مبنی بر اینکه یک مرد با همدستی یک زن اقدام به ایجاد کانال در فضای مجازی و فروش سوالات کنکور و نهایی کرده اند و از حاصل فروش سوالات، سکه و طلا خریده اند توسط ماموران انتظامی شهرستان در حین خرید طلا و سکه شناسایی و دستگیر شدند.
وی گفت: در بازرسی از محل سکونت متهمان ۳۶ قطعه سکه طلا، یک عدد زنجیر طلا، چهار عدد گوشواره طلا و مبلغ ۱۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال حاصل فروش سئوالات کنکور و تجهیزات الکترونیکی مربوطه کشف شد و متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.
فرمانده انتظامی مرند افزود: با توجه به اینکه سئوالات کنکور و سئوالات آزمون نهایی تا لحظه برگزاری آزمون در قرنطینه هستند ادعای دسترسی به سئوالات توسط سودجویان صرفاً با هدف کلاهبرداری است و از شهروندان تقاضا داریم دقت لازم را در این زمینه داشته باشند و هیچ وجهی را حتی به عنوان بیعانه واریز نکنند و در صورت اطلاع از اینگونه کانال‌ها و افراد سودجو مراتب را در اسرع وقت به پلیس گزارش کنند.
 انتهای پیام/
دستگیری کلاهبرداران فروش سئوالات کنکور در مرند نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار