مدیرکل ورزش و جوانان خبر داد:

تبریز میزبان  12 کشور خارجی در مسابقات جهانی کشتی پهلوانی

1402/11/16 - 11:05 - کد خبر: 108141 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل ورزش و جوانان استان از برگزاری مسابقات جهانی کشتی پهلوانی با حضور 14 تیم داخلی و خارجی در تبریز خبر داد.

به گزارش نصر، حبیب ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان استان در خصوص برگزاری این رویداد بزرگ جهانی گفت: مسابقات جهانی کشتی جام فجر در روزهای های نوزدهم و بیستم بهمن ماه سال جاری به مناسبت ایام الله دهه فجر در سالن شش هزار نفری پورشریفی برگزار می شود که در این رویداد جهانی 14 تیم داخلی و خارجی حضور خواهند داشت.
وی در ادامه افزود: 95  ورزشکار و کادر فنی از کشور های گرجستان، ازبکستان، آذربایجان، روسیه، ترکیه، جمهوری خود مختار آکجارا گرجستان، مولداوی، هندوستان، رومانی، افغانستان، تاجیکستان، پاکستان و تیم های ملی ایران الف و ب در این مسابقات حضور و با هم به رقابت خواهند پرداخت.
ستوده نژاد خاطرنشان کرد: در این رقابت ها مهمانان ویژه ای همچون هاشمی وزیر ورزش و جوانان،  اسبقیان معاون  توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، باران چشمه رئیس فدراسیون ورزش پهلوانی و زورخانه ای و مهمانان خارجی همچون ابراهیم اوستک رئیس شاخه کشتی سنتی اتحادیه جهانی کشتی و رئیس فدراسیون کشتی پهلوانی ترکیه و جمعی از مسئولین استانی و کشوری حضور خواهند داشت.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در پایان تصریح کرد: این رقابت ها در شش وزن دنبال می شود و در پایان بازوبند پهلوانی توسط وزیر محترم ورزش و جوانان به بازوی قهرمان این مسابقات بسته می شود. همچنین  این رقابت ها به صورت زنده از شبکه سه و شبکه ورزش به صورت زنده پخش خواهد شد.
انتهای پیام/
تبریز میزبان  12 کشور خارجی در مسابقات جهانی کشتی پهلوانی حمیدرضا سامبرانی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار