معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی:

طرح توسعه و بازتوانی نیروگاه تبریز در دست اجرا است

1402/11/14 - 12:44 - کد خبر: 108014 نسخه چاپی

نصر: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: طرح توسعه و بازتوانی نیروگاه تبریز در دست اجرا است.

به گزارش نصر، محمد کلامی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع استان افزود: تلاش‌ها و اقدامات ستاد تسهیل و رفع موانع، در راستای حمایت از تولید و رفع مشکلات واحدهای تولیدی است که این خود نیز به مفهوم حمایت از توسعه پایدار در استان است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: معاونت هماهنگی وظیفه و رسالت ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های اقتصادی استادی رأی رسیدن به اهداف و نتایج مطلوب اقتصادی را بر عهده دارد.
کلامی تاکید کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی باید با همگرایی، هم افزایی و هماهنگی‌های لازم، در راستای حل مشکلات واحدهای تولیدی گام بردارند، چرا که ما وظیفه حمایت از تولید را بر عهده داریم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از طرح توسعه نیروگاه تبریز خبر داد و گفت: طرح توسعه و بازتوانی نیروگاه تبریز با سرمایه‌ای بالغ بر ۱۸ هزار میلیارد تومان به تصویب رسیده و روند آن در دست اجرا است.
کلامی افزود: طرح بازتوانی نیروگاه تبریز سیکل ترکیبی گازی و گازوئیلی بوده و علی رغم افزایش راندمان، کاهش ۹۰ درصدی مصرف آب را شاهد خواهیم بود.
در این جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع، مسائل و مشکلات مربوط به ۱۲ واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفته و تصمیمات حمایتی در مورد آنها اتخاذ شد.
انتهای پیام/
طرح توسعه و بازتوانی نیروگاه تبریز در دست اجرا است خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار