مدیرکل ورزش و جوانان استان خبر داد:

برگزاری یک هزار و 500 برنامه فرهنگی و ورزشی و افتتاح چهار پروژه عمرانی در ایام الله دهه فجر

1402/11/09 - 14:10 - کد خبر: 107737 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از برگزاری بیش از 1500برنامه فرهنگی و ورزشی  و افتتاح 4 پروژه عمرانی به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی در شهرستان های این استان خبر داد.

به گزارش نصر، حبیب ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن تبریک فرارسیدن ایام‌الله دهه مبارک فجر گفت: به منظور ایجاد نشاط و گرامیداشت این ایام و با هدف تبیین دستاوردهای ورزش و جوانان جهت انتقال به مردم، بیش از 1500 عنوان برنامه ورزشی، فرهنگی، جوانان و عمرانی با همراهی و هماهنگی روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها و هیات های ورزشی استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با اشاره به‌ ضرورت توجه ویژه به جوانان و نیروی انسانی جوان جامعه در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، تصریح کرد: در همین راستا با هدف بهره‌مندی هرچه بیشتر و هدفمند از ظرفیت‌های نیروی جوانان در استان برنامه‌های متنوعی در سه بخش فرهنگی، ورزشی و عمرانی توسط اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی تدوین شده است.
ستوده نژاد در ادامه گفت: خوشبختانه با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته بیش از 1500 عنوان برنامه فرهنگی و ورزشی به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در سطح استان آذربایجان شرقی پیش بینی ‌شده است.
ستوده نژاد با اشاره به اینکه نقش سازمان‌ های مردم‌ نهاد جوانان و هیات های ورزشی استان و شهرستان ها در اجرای این برنامه‌ها حائز اهمیت است گفت: محوریت تمام برنامه‌های فرهنگی، ورزشی دهه فجر برگرفته از فرهنگ انقلاب اسلامی، پاسداشت آن و انتقال پیام انقلاب به نسل جوان خواهد بود و در این راستا برنامه های ویژه ای برای جوانان در سطح استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد .
ستوده نژاد بیان داشت: نواختن زنگ انقلاب اسلامی در زورخانه‌ها و خانه‌های جوان، رژه موتورسوران در 12 بهمن، دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان، برگزاری جشن بزرگ انقلاب، برگزاری مسابقات جهانی کشتی پهلوانی در تبریز، افتتاح 4 پروژه عمرانی، برگزاری همایش های مختلف همگانی در سطح استان را از جمله مهم‌ترین برنامه‌ها در دهه فجر می باشد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در خصوص پروژه های عمرانی قابل افتتاح در دهه فجر امسال عنوان کرد و گفت: در بخش عمرانی بهره‌برداری از 4 پروژه در دستور کار خواهد بود که افتتاح چمن مصنوعی شهرستان کلیبر، زمین چمن مصنوعی وایقان شبستر، زمین چمن مصنوعی هریس، سالن ورزشی چند منظوره اندریان ورزقان می باشد که در کل بیش از 230 میلیارد ریال هزینه شده است.
ستوده نژاد همچنین از برگزاری مسابقات جهانی کشتی پهلوانی در تبریز خبر داد و تصریح کرد: یکی از مهم ترین برنامه های ایام الله دهه فجر برگزاری مسابقات جهانی کشتی پهلوانی 17 الی 19 بهمن ماه به میزبانی تبریز خواهد بود که امسال برگزار خواهد شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همچنین با اشاره به شرکت جامعه ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در راهپیمایی 22 بهمن خاطر نشان کرد: امسال نیز همانند سال های گذشته حضوری پر رنگ تر با لباس‌ های متحدالشکل در مراسم راهپیمایی 22 بهمن حضور خواهیم یافت و بار دیگر نشان خواهیم داد که حافظ آرمان‌های انقلاب اسلامی هستیم.
انتهای پیام/
برگزاری یک هزار و 500 برنامه فرهنگی و ورزشی و افتتاح چهار پروژه عمرانی در ایام الله دهه فجر حمیدرضا سامبرانی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار