خبر/

واکنش فوری شورای نگهبان به خبر ردصلاحیت حسن روحانی در انتخابات مجلس خبرگان

1402/11/04 - 13:43 - کد خبر: 107453 نسخه چاپی

نصر: سخنگوی شورای نگهبان گفت: اسامی داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری هنوز به وزارت کشور اعلام نشده است رسانه‌ها از هرگونه گمانه‌زنی بپرهیزند.

به گزارش نصر، طحان نظیف در گفتگویی در واکنش به انتشار شایعه ردصلاحیت حسن روحانی در انتخابات خبرگان رهبری عنوان کرد: هنوز اسامی داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری به وزارت کشور اعلام نشده است، نتایج بررسی‌ها تا پایان امروز به وزارت کشور ارسال خواهد شد.
 وی افزود: رسانه‌ها از هرگونه گمانه‌زنی در رابطه با رد یا تایید صلاحیت داوطلبان پرهیز کنند.
 در حالیکه قرار بود ظرف امروز و فردا نتیجه بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات خبرگان رهبری به آنها اعلام شود یک خبرگزاری دولتی مدعی رد صلاحیت حسن روحانی از سوی شورای نگهبان شده است.
 پیگیری‌های اولیه ایلنا حاکی از آن بود که نه تنها چنین موضوعی تاکنون به دفتر و شخص روحانی تاکنون ابلاغ نشده است بلکه روز گذشته نیز حجت‌الاسلام روحانی در جمع نزدیکان خود بار دیگر بر ضرورت برنامه‌ریزی برای حضور پرشور در این انتخابات تاکید کرده است.
 در همین راستان کامبیز مهدی‌زاده داماد حسن روحانی نیز صفحه خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: برنا سخنگوی جدید شورای نگهبان شد یعنی به جای پوشش اخبار ورزشی، از تایید یا رد صلاحیت‌ها خبر دارند. چه کسی پشت این ماجراست؟ مگر آقای طحان نظیف سخنگو نیست!!! یا استعفا داده؟ تا این لحظه خبری مبنی بر رد یا تایید صلاحیت به اطلاع دفتر آقای روحانی نرسیده است.
انتهای پیام/
واکنش فوری شورای نگهبان به خبر ردصلاحیت حسن روحانی در انتخابات مجلس خبرگان خبرگزاری عصرایران

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار