خبر/

تخصیص ۱۳۵ واگن قطار شهری به ناوگان ریلی شهرداری تبریز

1402/11/03 - 15:26 - کد خبر: 107385 نسخه چاپی

نصر: معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور از تخصیص ۱۳۵ واگن قطار شهری به ناوگان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز خبر داد.

به گزارش نصر، سید سجاد انوشه در حاشیه بازدید از غرفه شهرداری تبریز در نمایشگاه ملی "شهریران" در گفتگو با خبرنگار شهریار گفت: در راستای تقویت زیرساخت های ناوگان حمل و نقل عمومی کلانشهرهای کشور مطابق با قراداد منعقد شده برای خرید واگن های قطار شهری، سهم تبریز از این میزان ۱۳۵ واگن است.
 وی با اشاره به پیشرفت پروژه های کلان شهرداری تبریز در راستای تقویت زیرساخت های شهری افزود: سازمان شهرداری و دهیاری های کشور، آماده همکاری و حمایت حداکثری از برنامه های راهبردی مدیریت شهری تبریز است.
انوشه تصریح کرد: سهم شهرداری تبریز از میزان تخصیص اوراق مشارکت برای تکمیل پروژه های کلان و زیرساختی نسبت به سال های گذشته افزایش چشمگیری دارد.
وی همچنین ادامه داد: امسال شاهد تحولات مثبتی در حوزه مدیریت پسماند شهری در تبریز بودیم و در همین راستا سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برای تسهیل روند اجرایی این پروژه ها وارد فاز عملیاتی شده است.
انوشه اظهار کرد: مدیریت شهری تبریز در حوزه های اقتصادی، توسعه حمل و نقل عمومی، خدمات شهری و مدیریت پسماند و توسعه پایدار شهری اقدامات خوبی را انجام داده است و امیدواریم این روند در سال های آینده نیز تداوم داشته باشد.
 نمایشگاه "شهریران" به همت سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کل کشور از  ۱ الی ۳ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ با حضور شهرداری‌های سراسر کشور و شرکت‌های مدیریت شهری در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
تخصیص ۱۳۵ واگن قطار شهری به ناوگان ریلی شهرداری تبریز نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار