ناصر کنعانی:

آمریکا با تروریستی‌خواندن انصارالله نشان داد مایل به اصلاح سیاست‌های مخرب خود در منطقه نیست

1402/10/28 - 13:49 - کد خبر: 107038 نسخه چاپی

نصر: سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت آمریکا با تروریستی خواندن جنبش انصارالله یمن، بار دیگر نشان داد که مایل به اصلاح سیاست‌های غلط و مخرب خود در منطقه نیست و همچنان بخشی از مشکلات و بی‌ثباتی‌ها در منطقه است.

به گزارش نصر، «ناصر کنعانی» سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اقدام دولت آمریکا در قراردادن نام انصارالله در فهرست سازمان‌های تروریستی مورد ادعای واشنگتن را محکوم کرد و آن را اقدامی تحریک‌کننده و در راستای تکمیل نقش حمایتی آمریکا از جنایت های رژیم کودک‌کش صهیونیستی دانست.
کنعانی افزود انصارالله و ملت یمن صرفا به دلیل حمایت از ملت مظلوم فلسطین مورد خشم و غضب آمریکا قرار گرفته است، هر چند این اقدام غیرسازنده آمریکا هیچ تاثیری در اراده ملت یمن در حمایت از مردم مظلوم غزه نخواهد داشت.
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران حمایت نامحدود آمریکا از رژیم شرور صهیونیستی به عنوان منفورترین تشکیلات تروریستی جهان را مهمترین عامل بی‌ثباتی در منطقه غرب آسیا و حوزه راهبردی دریای سرخ دانست و گفت آمریکا اگر در اظهار نگرانی نسبت به ثبات و امنیت در منطقه صداقت دارد، دست از حمایت از جنایات جنگی و نسل کشی رژیم صهیونیستی در غزه بردارد.
کنعانی دولت آمریکا را فاقد وجاهت اخلاقی و هرگونه صلاحیت حقوقی برای قضاوت نسبت به دیگران دانست و افزود دولت آمریکا باید به عنوان حامی جنایات جنگی رژیم تروریستی صهیونیستی، پاسخگوی جهانیان باشد.
کنعانی افزود آمریکا با تروریستی خواندن جنبش انصارالله، بار دیگر نشان داد که مایل به اصلاح سیاست‌های غلط و مخرب خود در منطقه نیست و همچنان بخشی از مشکلات و بی‌ثباتی‌ها در منطقه است.
انتهای پیام/
آمریکا با تروریستی‌خواندن انصارالله نشان داد مایل به اصلاح سیاست‌های مخرب خود در منطقه نیست خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار