سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خبر داد:

لزوم تکریم خانواده های شهدای انقلاب آذربایجان شرقی در دهه فجر

1402/10/27 - 22:25 - کد خبر: 107003 نسخه چاپی

نصر: سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی و رئیس کمیته شهدا و ایثارگران ستاد بزرگداشت دهۀ فجر انقلاب اسلامی استان، بر لزوم تکریم خانواده های بزرگوار شهدای انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی در ایام الله دهه فجر تاکید کرد.

به گزارش نصر، «علی اکبر سلمانی» در جلسه کمیته شهدا و ایثارگران ستاد بزرگداشت دهه فجر آذربایجان شرقی که قبل از ظهر امروز، چهارشنبه در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد، گفت: ۱۱۹ شهید والامقامِ فجرآفرین، سند هویت انقلابی آذربایجان شرقی است که باید خانواده های بزرگوار آنان، به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب مورد ملاقات و تکریم قرار گیرند.
 وی با بیان اینکه تجلیل از مقام شامخ شهیدان و ایثارگران انقلاب و تکریم خانواده معزز این قشر گرانقدر از میهن اسلامی یکی از اهداف تشکیل و فعالیت کمیتۀ شهدا و ایثارگران ستاد بزرگداشت دهه فجر است، اظهار داشت:  تبیین نقش انقلاب اسلامی در تقویت روحیه ظلم ستیزی، ترسیم جایگاه رفیع ایثار و شهادت در شکل گیری و تداوم انقلاب اسلامی و تقویت همبستگی، وحدت و مشارکت جامعۀ ایثارگری در برگزاری آیین های بزرگداشت مناسبت های ملی و انقلابی در عرصه های مجازی و میدانی از دیگر اهداف این کمیته است.
 رئیس کمیته شهدا و ایثارگران ستاد بزرگداشت دهۀ فجر انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی به تحولات جامعه اشاره و تصریح کرد: امسال باید با عملکرد به مراتب بهتری نسبت به سال های گذشته داشته باشیم و برنامه های اجراییِ خاص و مؤثری را در این دهه به مرحله اجرا درآوریم تا اهداف پیش بینی شده به شکل مطلوب تری محقق شود.
 سلمانی با تاکید بر اینکه کمیته شهدا و ایثارگران، یکی از کمیته‌های پیشتاز در طراحی و اجرای ویژه برنامه‌های بزرگداشت دهه فجر است، عنوان کرد: این ویژه برنامه ها امسال هم از حیث محتوا و هم از حیث کیفیت باید در مقایسه با سال‌های گذشته متفاوت باشد.
 وی گفت: لازمۀ تحقق عملکرد متفاوت و در عین حال کیفی ترِ ویژه برنامه های امسال همکاری دستگاه‌های مختلفِ عضوِ کمیتۀ شهدا و ایثارگران ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی و برنامه‌ریزی خوب در این زمینه است.
 سلمانی گفت: وظایف محوله بر عهدۀ رئیس کمیتۀ شهدا و ایثارگران ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی، به آقای «مجید حلاج» فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید زبردست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تفویض شده که  انتظار می رود همۀ دستگاه های عضو کمیته، با ایشان همکاری داشته باشند.
 در پایان، اعضای حاضر در جلسه نقطه نظرات، پیشنهادها و راهکارهای خود را در زمینه برگزاری هرچه بهتر برنامه های گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کردند.
انتهای پیام/
لزوم تکریم خانواده های شهدای انقلاب آذربایجان شرقی در دهه فجر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار