مدیرعامل شرکت گاز استان خبر داد:

قطع جریان گاز ۲۳۵ مشترک پرمصرف آذربایجان شرقی

1402/10/27 - 22:00 - کد خبر: 107001 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی خبر داد: در پی پایش مصرف گاز، جریان شبکه گاز ۲۳۵ مشترک پرمصرف گاز به رغم صدور اخطاریه و رعایت نکردن الگوی مصرف قطع شد.

به گزارش نصر، نادر کمالی به جدیّت این شرکت در حفظ بیت المال و جلوگیری از تضییع حقوق سایر مشترکان و صاحبان صنایع اشاره کرد و افزود: از زمان اجرای طرح از آذرماه سال جاری ۱۰ هزار و ۳۱۶ مشترک پایش شده و مصارف گاز همه واحدهای اداری و تجاری به صورت روزانه رصد می شود.
وی اضافه کرد: تاکنون ۱۰ واحد مانع از ورود همکاران و پایش مصرف گاز شده اند که در صورت بی توجهی به اخطارهای صادره به قطع جریان گاز این واحدها نیز اقدام خواهد شد.
کمالی تأمین نیازهای گرمایشی مردم را اولویت توزیع گاز در زمستان دانست و افزود: مهمترین هدف پایش های واحدهای اداری و تجاری، اعمال محدودیت های بخش صنعتی و نیروگاهی به دلیل تأمین پایدار گاز در بخش خانگی است.
مدیرعامل شرکت گاز استان خاطرنشان کرد: مهم ترین وظیفه و مسئولیت مشترکان، مدیریت مصرف و رعایت دمای رفاه ۱۸ تا ۲۱ درجه در منازل است.
با سردشدن هوا در آذربایجان شرقی، مصرف گاز در این استان در روز گذشته به ۴۴ میلیون و ۸۰۰ هزار متر مکعب رسید.بنا بر اعلام شرکت گاز استان، ۷۰ درصد مشترکین خانگی استان خوش مصرف هستند و ۶ درصد رعایت نمی کنند.
شرکت گاز آذربایجان شرقی ۱.۸ میلیون مشترک خانگی دارد.
انتهای پیام/
قطع جریان گاز ۲۳۵ مشترک پرمصرف آذربایجان شرقی نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار