معاون پارلمانی رئیس‌ جمهور؛

تلاش دولت افزایش مشارکت در انتخابات است

1402/10/23 - 09:08 - کد خبر: 106675 نسخه چاپی

نصر: معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با بیان اینکه دولت تلاش می کند مشارکت در انتخابات بیشتر شود، گفت: دلایل و ضرورت‌های مشارکت به خوبی تبیین شود.

به گزارش نصر، محمد حسینی در گفت وگویی درباره میزان مشارکت مطلوب از نظر دولت در انتخابات، اظهارکرد: عددی که برای مشارکت در دولت تعیین نشده ولی با توجه به مسائل داخلی، منطقه‌ای و جهانی هرچه مشارکت بیشتر باشد بهتر است. هرچه مجلس از پشتوانه مردمی قوی‌تری برخوردار باشد، در حل مشکلات بهتر می تواند عمل کند. مجلس قوی در کنار دولت قوی می‌شود ایران قوی.
وی ادامه داد: دولت تلاش می‌کند که مشارکت در انتخابات بیشتر شود. هر وزارتخانه با توجه به مجموعه ای که سر و کار دارد از جمله خانواده ها، معلمان، اساتید و ورزشکاران، باید تشویق به اصل مشارکت کند. ما بنا نداریم از فرد یا لیستی حمایت کنیم ولی دلایل و ضرورت های مشارکت به خوبی تبیین شود.
وی در پاسخ به این پرسش که دولت با مجلس با رای بالا بهتر کار می‌کند یا رای پایین، گفت: هرچه مجلس قوی‌تر باشد به نفع کشور است. همکاری این دو قوه بسیار موثر است و همانطور که رهبری فرمودند باید همدلی و هم افزایی میان این دو قوه وجود داشته باشد.
انتهای پیام/
تلاش دولت افزایش مشارکت در انتخابات است خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار