اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبارات سفر دوم ریاست جمهوری به آزاد راه تبریز- صوفیان

1402/10/18 - 08:47 - کد خبر: 106383 نسخه چاپی

نصر: توافق‌نامه اعطای ۳۰۰ میلیارد تومان وام مصوب دور دوم سفر ریاست جمهوری به آذربایجان شرقی برای آزادراه تبریز- صوفیان توسط کنسرسیوم بانک‌های مسکن و ملت در جلسه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری امضا شد.

به گزارش نصر، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در این رابطه اظهار کرد: با اعطای این وام، خط برگشت فاز اول آزادراه تبریز- بازرگان، حد فاصل تبریز تا بزرگراه صوفیان- شبستر را تا پایان بهمن‌ماه امسال افتتاح کنیم.
جبارعلی ذاکری افزود: تاکنون برای احداث این آزادراه ۲۴ کیلومتری یک هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان هزینه شده است.
وی با تاکید بر اهمیت پروژه آزاد راه تبریز-صوفیان اعلام کرد: این پروژه برای مردم استان امید بخش است و با توجه به ترافیک مسیر تبریز- صوفیان، می‌تواند گره‌گشای این معضل نیز باشد.
وی تشریح کرد: بانک‌های عامل دخیل در این پروژه با همراهی تمام در راستای تامین مالی آن همکاری دارند و امیدواریم هر چه سریع‌تر نسبت به تخصیص مابقی اعتبارات لازم اقدام کنند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: این آزادراه بخشی از مسیر بین‌المللی بزرگراه یک آسیا است که از کشور ژاپن آغاز و با گذر از ایران و ترکیه در کشور بلغارستان به اتمام می‌رسد.
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، در این جلسه در خصوص مکان‌یابی ایستگاه‌ها و پایگاه‌های امداد و نجات، انتظامی و خدماتی در مسیر آزادراه تبریز- صوفیان نیز تصمیم‌گیری شد.
انتهای پیام/
اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبارات سفر دوم ریاست جمهوری به آزاد راه تبریز- صوفیان خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار