خبر/

کشف ۹۰۰ قطعه مرغ زنده از یک مرغداری زیرزمینی در مراغه 

1402/10/17 - 20:46 - کد خبر: 106373 نسخه چاپی

نصر: فرمانده انتظامی مراغه به کشف ۹۰۰ قطعه مرغ زنده بدون مجوز از یک مرغداری غیرمجاز اشاره و بیان کرد: ارزش این میزان مرغ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شد. 

به گزارش نصر، سرهنگ توحید فارسی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: در پی کسب خبری مبنی بر انتقال و نگهداری غیرمجاز مرغ زنده به یک مرغداری در حاشیه شهر، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: این مرغداری پس از شناسایی و اخذ دستور قضائی مورد بازرسی قرار گرفت و وجود مرغ زنده فاقد مدارک و مجوز قانونی در آن محرز، و پس از جمع‌آوری مرغ‌ها پلمب شد.
وی به دستگیر شدن یک نفر در این زمینه اشاره کرد و ادامه داد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل شد.
به گفته فرمانده انتظامی مراغه این مرغ‌ها پس از تایید سلامت و بهداشت و با دستور تعزیرات حکومتی به کشتارگاه انتقال یافت تا در جهت رفاه حال شهروندان و در داخل شبکه شهرستان توزیع شود.
سرهنگ فارسی تصریح کرد: برخورد قانونی و قاطعانه با قاچاق و توزیع خارج از شبکه و بدون مجوز طیور با جدیت تمام در دستور کار پلیس قرار دارد و از شهروندان نیز درخواست می‌شود هرگونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
انتهای پیام/
کشف ۹۰۰ قطعه مرغ زنده از یک مرغداری زیرزمینی در مراغه  خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار