مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی؛

۸۰۰ جوینده کار در آذربایجان شرقی به واحدهای تولیدی معرفی شدند

1402/10/15 - 17:11 - کد خبر: 106194 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به برگزاری نخستین رویداد مردمی اشتغال آذربایجان شرقی در مصلای امام خمینی تبریز گفت: در این رویداد ۸۰۰ نفر از جویندگان کار به طور مستقیم و چهره به چهره برای اشتغال در واحدهای تولیدی به کارفرمایان معرفی شدند.

به گزارش نصر، «حسین فتحی»، روز جمعه در حاشیه برگزاری این رویداد ملی در گفت و گویی، افزود: رویداد مردمی اشتغال با حضور مسوولان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کارآفرینان و جویندگان کار از صبح امروز تا برگزاری نماز جمعه در این مصلی راه اندازی شد.
وی اظهار کرد: در این رویداد جویندگان کار در هر رشته تحصیلی و مهارتی که دارند با مراجعه به این محل و پرکردن فرم درخواست شغل، به طور مستقیم به کارفرمایان حاضر در محل معرفی شده و مراحل مصاحبه، پذیرش و معرفی به کار از سوی کارفرمایان انجام شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در این محل جویندگان کار چهره به چهره و بدون انجام تشریفات زاید اداری، متناسب با شرایط خود به کارخانجات، شرکت ها و واحدهای تولیدی و صنعتی معرفی شدند.
فتحی با بیان اینکه دومین و سومین رویداد مردمی اشتغال نیز حسب تشخیص مسوولان و در اختیار گذاشتن این مکان برای این رویداد در آینده برگزار می شود، ادامه داد: زمان برگزاری این رویدادها برای اطلاع جویندگان کار اطلاع رسانی می شود.
وی یادآور شد: برگزای رویداد یاد شده موجب شد تا برخی افراد که نمی توانستند به طور مستقیم به واحدهای تولیدی مراجعه کنند یا موفق به دیدن مدیرعامل این واحدها نمی شدند، در این محیط به صورت رودرو درخواست اشتغال کرده و پس از مصاحبه جذب بازار کار شوند.
فتحی افزود: برای فعالیت در برخی واحدها نیز که نیاز به مهارت داشت، متقاضیان اشتغال در این واحدها نیز برای فراگیری مهارت به اداره کل فنی و حرفه ای استان معرفی شدند و به مشکلات کارجویان و افراد شاغل نیز با حضور فرماندار تبریز در این رویداد رسیدگی شد.
انتهای پیام/
۸۰۰ جوینده کار در آذربایجان شرقی به واحدهای تولیدی معرفی شدند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار