در جلسه شورای‌عالی امنیت ملی صورت گرفت/

شناسایی سریع عاملان مزدور حمله تروریستی کرمان/ برخورد قاطع با عاملان، آمران و پشتیبانان جنایت

1402/10/14 - 16:17 - کد خبر: 106165 نسخه چاپی

نصر: شورای‌ عالی امنیت ملی کشور در پی انفجار تروریستی در مراسم چهارمین سالگرد شهید سلیمانی، جهت اخذ تصمیمات میدانی، در اولین فرصت تشکیل جلسه داد و پس از ارائه و بررسی گزارشات مراجع اطلاعاتی و امنیتی و انتظامی مقرر شد هر چه سریع‌تر عاملان مزدور حمله تروریستی کرمان شناسایی و با عاملان و یا پشتیبانان این جنایت برخورد قاطع شود.

به گزارش نصر، در پی انفجار تروریستی در کرمان از سوی دشمنان وحدت و انسجام ملت ایران در مراسم چهارمین سالگرد شهید سلیمانی، جلسه شورای‌عالی امنیت ملی جهت اخذ تصمیمات میدانی، در اولین فرصت تشکیل و پس از ارائه و بررسی گزارشات مراجع اطلاعاتی و امنیتی و انتظامی مقرر شد:
دستگاه‌های اطلاعاتی سرنخ‌های به دست آمده از این عملیات تروریستی را با سرعت پیگیری و عاملین مزدور آن را شناسایی و معرفی کنند.
نقش مغزهای مفسدی که همواره با حمایت از تروریست‌ها در هدف قرار دادن کور زنان و مردان و کودکان بی‌گناه در نقاط مختلف جهان نقش‌آفرین بودند، در این حادثه به طوری دقیق شناسایی و گزارش کنند.
دستگاه‌های ذیربط نسبت به پیش‌بینی و پیگیری و برخورد قاطع با عاملان و مجازات عادلانه آمران یا پشتیبانان این جنایت اقدام کنند.
انتهای پیام/
شناسایی سریع عاملان مزدور حمله تروریستی کرمان/ برخورد قاطع با عاملان، آمران و پشتیبانان جنایت خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار