نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی خبرداد:

تسلیت امام جمعه تبریز در پی جنایت تروریستی کرمان

1402/10/13 - 20:26 - کد خبر: 106102 نسخه چاپی

نصر: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با صدور پیامی جنایت تروریستی دشمنان را در کرمان محکوم کرد.

به گزارش نصر، در پیام حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم آمده است: بار دیگر قساوت و خباثت دشمنان ملت ایران اسلامی حادثه‌ای غمبار را باعث شد و جمعی از مردم عزیزمان در سالگرد عروج حاج قاسم سلیمانی در مسیر گلزار شهدای کرمان به فیض شهادت نائل آمده و تعدادی هم مجروح شدند.
حادثه‌ای تروریستی از سوی تروریست‌های کوردل که دلهایمان آکنده از غم و اندوه جانکاه کرد.
این طرح مذبوح و فرصت طلبانه سیاه‌دلان قسی‌القلب و اربابان آدم‌کش آن‌ها بیانگر این واقعیت است که محور مقاومت و فرمانده رشید و شهید آن حاج قاسم سلیمانی عزیز چنان ضربه مهلکی بر پیکره استکبار و صهیونیسم وارد آورده است که حتی از برگزاری مراسم سالگرد شهادت او هم واهمه دارند.
دشمنان ملت ایران گمان میکنند با چنین تحرکات مذبوحانه ملت قهرمان ما از آرمان‌های مقدس خود و مسیر و راه نورانی شهدا و حاج قاسم عزیز، دست نخواهد کشید لاکن این خیال باطل این جنایت کاران است.
بدون تردید، پاسخ فرزندان ملت شهید پرور ایران در دستگاه‌های امنیتی و انتظامی به آمران و عاملان این جنایت اندوهبار عبرت آموز و قاطع خواهد بود براین اساس مردم خطه آذربایجان از دستگاه‌های مسئول اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی خواستار شناسایی تمامی سرنخ‌ها و عاملان و مسبّبان این جنایت شقاوت‌آمیز هستند.
اینجانب شهادت این انسان‌های سالک حق را به حضور، ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) و مردم شریف ایران خصوصا مردم عزیز کرمان تسلیت عرض نموده و با آرزوی بهبودی و عافیت مجروحان این حادثه تروریستی به خانواده‌های شهدای عزیز صبر و سکینه الهی و علوّ درجات برای شهیدان مسألت می کنم.
 انتهای پیام/
تسلیت امام جمعه تبریز در پی جنایت تروریستی کرمان نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار