جانشین پدافند هوایی شمالغرب ارتش:

شهید سلیمانی نماد و اسوه جبهه مقاومت است

1402/10/13 - 13:16 - کد خبر: 106064 نسخه چاپی

نصر: جانشین فرماندهی شمال‌غرب نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: شهید سلیمانی نماد و اسوه جبهه مقاومت است و آوازه اخلاص، فداکاری و ولایتمداری او در سراسر عالم طنین انداز شده است.

به گزارش نصر، امیرسرتیپ دوم جعفر صالح جانشین منطقه پدافندهوایی شمالغرب صبح امروز در جمع کارکنان این یگان پدافندی با گرامیداشت سالروز شهادت شهید سلیمانی اظهار کرد: شهید سلیمانی نماد و اسوه جبهه مقاومت است و آوازه اخلاص، فداکاری و ولایتمداری او در سراسر عالم طنین انداز شده است.
وی با بیان اینکه محور مقاومت به برکت انقلاب اسلامی رشد و گسترش پیدا کرد، افزود: شهید سلیمانی نقش مهم و کلیدی در توانمندسازی و اقتدار جبهه مقاومت داشت و این پیروزی و افتخارات امروز محور مقاومت ماحصل مجاهدت های شهید سلیمانی است. 
امیر سرتیپ دوم صالح با اشاره به اینکه شهید سلیمانی خون تازه ای را در رگ های جبهه مقاومت تزریق کرد گفت: عملیات غرورآفرین «طوفان الاقصی» تجلی روح مقاومتی است که شهید سلیمانی در سراسر محور مقاومت دمیده بود.
جانشین منطقه پدافندهوایی شمالغرب خاطرنشان کرد: رژیم مدعی شکست ناپذیری امروز در باتلاقی فرو رفته است که هیچ امیدی برای نجات آن نیست و بااین ترورهای کور به هیچ عنوان نمی تواند جلوی شکست و نابوی خود را بگیرد.    
وی در ادامه با بیان اینکه توان بالای جبهه مقاومت مرهون مجاهدت های شهید سلیمانی است بیان داشت: گفتمان و فرهنگ مقاومت بواسطه شهادت شهید سلیمانی نه تنها در منطقه بلکه در سراسر عالم گسترش پیدا کرده است و به مدد الهی و باایمان راسخ جبهه مقاومت و تربیت یافتگان مکتب حاج قاسم سلیمانی گام های بزرگی در راه آزادی قدس شریف برداشته شده است.
انتهای پیام/
شهید سلیمانی نماد و اسوه جبهه مقاومت است نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار