اطلاعیه تعطیلی مدارس در ۱۳ دی ماه؛

مدارس تبریز و اسکو برای دومین روز متوالی در روز چهارشنبه غیرحضوری شد

1402/10/12 - 20:27 - کد خبر: 106014 نسخه چاپی

نصر: پیرو مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای آذربایجان‌شرقی، با توجه به افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و آلودگی هوا، مدارس شهرستان تبریز ( نواحی پنجگانه، خسروشاه، باسمنج و سردرود) و شهرستان اسکو ( اسکو، ایلخچی، و شهر جدید سهند) برای دومین روز متوالی روز چهارشنبه ۱۳ دی غیرحضوری شد.

به گزارش نصر، «مرتضی مینویی»، مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی، بر اساس تصمیم کمیته اضطرار استان، مدارس مناطق یاد شده در مقاطع تحصیلی پیش دبستانی و دبستان و در مقاطع متوسطه اول و دوم مشروط به نداشتن امتحان از پیش تعیین شده غیرحضوری است.
بر همین اساس امتحانات نهایی دی ماه و داخلی مدارس طبق برنامه امتحانی برگزار خواهد شد و دانش آموزان بعد از اتمام امتحانات مدارس را ترک خواهند کرد.
بر اساس اعلام آموزش و پرورش استان، در روزهایی که به دلیل آلودگی و برودت هوا آموزش‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود، مدارس برقرار هستند و مدیر و عوامل اجرایی حسب ضرورت و تشخیص مدیر مدرسه موظفند با حضور در محل کار فرایند ارائه آموزش مجازی به دانش آموزان را ارزیابی و پایش کنند و همچنین امکانات آموزش مجازی مدرسه را در اختیار آن دسته از همکارانی که در منزل به شاد یا اینترنت دسترسی ندارند، قرار دهند.
امروز (سه شنبه) نیز مدارس مذکور در این شهرستان های غیرحضوری شده بود.
هوای کلانشهر تبریز در ۴۵ روز گذشته به مدت ۱۷ روز در شرایط ناسالم قرار داشت که در روزهای ۱۱، ۱۲ و ۱۳ ماه گذشته مدارس این شهر و اسکو به علت شدت آلودگی به صورت غیرحضوری برگزار شد.
انتهای پیام/
مدارس تبریز و اسکو برای دومین روز متوالی در روز چهارشنبه غیرحضوری شد نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار