مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران خبر داد:

اعزام زائران ایرانی از ۱۰ فرودگاه کشور به بیت‌الله الحرام 

1402/10/10 - 10:58 - کد خبر: 105798 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از اعزام زائران ایرانی حج عمره از طریق ۱۰ فرودگاه کشور به خانه خدا خبر داد و گفت: همه فرودگاه‌های عامل در عملیات حج عمره در حالت آماده‌باش قرار دارند.

به گزارش نصر، «رضا نخجوانی» در نشست هم‌اندیشی مدیران کل فرودگاه‌های عامل حج عمره افزود: فرودگاه‌های مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز، ساری، یزد، بندرعباس، اهواز، کرمان و زاهدان و فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) پس از ۹ سال وقفه در اعزام زائران حج عمره، امسال در خدمت مسافران سرزمین وحی خواهند بود.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه عملیات حج عمره از ۱۳دی همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرا(س) آغاز می‌شود و تا ۲۸ اسفند ماه ادامه خواهد داشت، گفت: در انجام این عملیات با جدیت کامل به‌دنبال جلب رضایت پروردگار در جهت خدمت به زائران بیت الله الحرام هستیم.
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه اهمیت عملیات حج عمره کمتر از حج تمتع نیست، افزود: همه مدیران فرودگاه‌های عامل برای تامین امنیت و بازرسی هرچه بهتر در فرودگاه‌ها به‌مانند همیشه با نیروهای نظامی و انتظامی همکاری کنند.
نخجوانی تصریح‌کرد: با توجه به شرایط نامساعد جوی در فصل زمستان و احتمال تاخیر و لغو برخی پروازها، باید اطلاع‌رسانی هوشمندانه توسط بخش‌های مرتبط از جمله شرکت‌های هواپیمایی داشته باشیم تا شاهد ازدحام جمعیت در سالن‌های فرودگاهی نباشیم.
 انتهای پیام/ 
اعزام زائران ایرانی از ۱۰ فرودگاه کشور به بیت‌الله الحرام  خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار