رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی؛

صندوق‌های سیار در انتخابات کاهش می یابد

1402/10/09 - 14:56 - کد خبر: 105741 نسخه چاپی

نصر: رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی با بیان اینکه امسال تعداد صندوق‌های سیار انتخاباتی در استان نسبت به سال های گذشته حداقلی خواهد بود، گفت: آذربایجان شرقی به لحاظ تعداد حوزه‌های اصلی بعد از تهران دارای بیشترین حوزه انتخابیه بوده و دارای 13 حوزه اصلی و 37 حوزه فرعی می باشد.

به گزارش نصر، تراب محمدی ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با تدابیر  استاندار آذربایجان شرقی و با رهنمودهای ایشان، آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات در استان وجود دارد.
وی از آمادگی عوامل انتخابات برای برگزاری هر چه باشکوه تر این رویداد ملی در سطح استان خبر داد و گفت: تمامی کمیته های ستاد انتخابات استان، فرمانداری ها و بخشداری ها آمادگی 100 درصدی برگزاری انتخابات را دارند و با برنامه ریزی انجام شده نواقص احتمالی نیز قبل از برگزاری انتخابات برطرف خواهد شد.
محمدی ادامه داد: آذربایجان شرقی به لحاظ تعداد حوزه های اصلی بعد از تهران دارای بیشترین حوزه انتخابیه بوده و دارای ۱۳ حوزه اصلی و ۳۷ حوزه فرعی می باشد.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره انتخابات اشاره کرد و اظهار داشت: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری چهار راهبرد اصلی رقابت، سلامت انتخابات، امنیت و مشارکت برای حضور حداکثری در دستور کار قرار گرفته است.
محمدی تاکید کرد: مردم با بصیرت ایران آگاهانه در پای صندوق های رای حاضر خواهند شد و ادارات و نهاد نیز وظایف خودشان را در این زمینه انجام می دهند تا شاهد حضور پرشور در پای صندوق های رای باشیم.
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی از آمادگی حوزه های انتخابات استان خبر داد و افزود: تمام حوزه های انتخاباتی، تجهیز و امکانات مورد نیاز برای برگزاری انتخابات نیاز آماده شده است؛ همچنین در حوزه هایی که آنتن دهی تلفن همراه ضعیف می باشد، تمهیداتی توسط کمیته فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاد انتخابات استان  اندیشیده شده که این نارسایی به حداقل برسد.
محمدی گفت: امسال تعداد صندوق های سیار انتخاباتی در استان نسبت به سال های گذشته حداقلی خواهد بود و سعی خواهیم کرد صندوق های رای گیری و همچنین عوامل اجرایی را در حوزه هایی که میزان حضور بیشتر است، افزایش دهیم تا مردم بتوانند براحتی آرای خود را در صندوق ها بیندازند.
 انتهای پیام/
صندوق‌های سیار در انتخابات کاهش می یابد خبرگزاری فارس

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار