سردار سلامی در مراسم تشییع پیکر شهید سیدرضی موسوی/

عملیات طوفان الاقصی کاملا فلسطینی بود/ما هنوز انتقام ترور شهید سلیمانی و ابومهدی را نگرفته‌ایم

1402/10/07 - 09:09 - کد خبر: 105593 نسخه چاپی

نصر: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جبهه مقاومت در حال به بار نشستن است. به عنوان خادم سپاه می‌گویم عملیات طوفان الاقصی کاملا یک عملیات فلسطینی بود. طراحی و اجرا توسط فلسطیان انجام شد و در خارج از فلسطین تصمیمی گرفته نشد.

به گزارش نصر، سردار سلامی در مراسم تشییع پیکر شهید سیدرضی موسوی در میدان امام حسین تهران با اشاره به این‌که «پیکر یک فدایی اسلام همچون نگین انگشتر در بین شما مردم صدیق و مهربان قرار دارد» ادامه داد: شهادت سردار بزرگ اسلام سید رضی را به امام زمان(عج)، رهبر عظیم الشان، ملت ایران و خانواده آن عزیز تبریک و تسلیت میگویم. شهید رضی یکی از باسابقه ترین، میدان دیده‌ترین و موثرترین فرماندهان سپاه در جبهه مقاومت بود. . حدود ۳۳ سال در دفاع از حریم از اهل بیت(ع) و دفاع از مجد و عظمت اسلام، دفاع از حیثیت و امنیت در خطیرترین موقعیت‌ها مثل کوهی از آرامش ایستاد.
وی یادآور شد: او صحابه آن سردار فراموش نشدنی حاح قاسم سلیمانی بود. او در ۴۵ سال زندگی جهادی هرگز میدان جهاد را ترک نکرد. او از حضرت علی(ع) آموخت هر قومی لباس جهاد از تن درآورد ذلیل می‌شود.
وی تاکید کرد: جبهه مقاومت در حال به بار نشستن است. به عنوان خادم سپاه می‌گویم عملیات طوفان الاقصی کاملا یک عملیات فلسطینی بود. طراحی و اجرا توسط فلسطیان انجام شد و در خارج از فلسطین تصمیمی گرفته نشد.   سخنگوی سپاه روز گذشته گفت که ترور شهید رضی در پاسخ با طوفان‌الاقصی بود اما بنده عرض می‌کنم طوفان الاقصی مستقل عمل کرد و توسط فلسطینیان انجام شد. مقاومت در عراق اگرچه بخشی از جبهه مقاومت است اما خودش مستقل عمل می‌کند. در لبنان نیز حزب الله مستقل عمل می‌کند. ما هنوز انتقام ترور شهید قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی را نگرفته‌ایم. ما به وقتش این کار را انجام می‌دهیم. ما صادقانه کاری را که انجام می‌دهیم، اعلام می‌کنیم و نمی‌ترسیم.
فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: اتفاقات روزهای گذشته و استیصال رژیم اسراییل نشان داد این رژیم توان مقاومت در برابر جبهه مقاومت ندارد اما جبهه مقاومت باید مقاومت کند و شهید دهد. می‌دانیم به زودی فلسطین قهرمان  یکی از سرودهای زیبای جهان را خواهد  خواند. ما هرگز در مقابل شهادت فرزندلن این ملت سکوت نخواهیم کرد. قطعا انتقام شهید را می‌گیریم و انتقام ما جز اضمحلال این رژیم غاصب آدمکش نیست.
انتهای پیام/
عملیات طوفان الاقصی کاملا فلسطینی بود/ما هنوز انتقام ترور شهید سلیمانی و ابومهدی را نگرفته‌ایم خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار