خبر/

معارفه مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی

1402/10/06 - 10:16 - کد خبر: 105524 نسخه چاپی

نصر: طی مراسمی سهراب فیض زاده به عنوان مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی معرفی شد.

به گزارش نصر، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی در مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی با تاکید بر اینکه آذربایجان شرقی شاخص‌ترین و بزرگترین شهرک‌های صنعتی کشور را داراست گفت: برای تمامی شهرک‌های صنعتی در استان برنامه توسعه در نظر گرفته شده است.
کلامی با اشاره به اینکه ۹۶ درصد اقتصاد استان دست بخش خصوصی است و وجود شرکت‌های متعدد کار تیم اقتصادی استان را سخت کرده است افزود: استان آذربایجان شرقی مصداق بارز مردمی‌سازی اقتصادی است.
محمدیاری سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: بخش اعظمی از صنایع آذربایجان شرقی را صنایع کوچک تشکیل می‌دهند بنابراین لزوم حمایت از صاحبان این صنایع و سر پا نگه داشتن آن‌ها در حال حاضر بیشتر احساس می‌شود.
امینی رئیس خانه صمت آذربایجان‌شرقی با تاکید بر اینکه باید اختیارات مدیران استانی شرکت شهرک‌های صنعتی افزایش یابد با اشاره به طولانی بودن فرایند واگذاری زمین در شهرک‌های صنعتی استان خواستار اتخاذ تدابیری برای کاهش این پروسه شد.
جعفری دبیر هیئت رئیسه اتاق بازرگانی تبریز هم خواستار تخصیص سهم یک درصد ارزش افزوده پرداختی شهرک‌های صنعتی به بازسازی و نوسازی زیرساخت‌های اقتصادی و صنعتی استان شد.
در این مراسم سهراب فیض زاده به عنوان مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی معرفی و از خدمات سیدمرتضی نیرومند به عنوان مدیرعامل سابق و سجاد مطلبی نیز در دوره سرپرستی حدودا ۹ ماهه این شرکت قدردانی شد.
انتهای پیام/
معارفه مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار