وزیر کشور

پاسخ تلفنی وزیر کشور به مطالبات مردمی

1402/10/03 - 14:27 - کد خبر: 105321 نسخه چاپی

نصر: وزیر کشور در جلسه پاسخگویی برخط به مطالبات مردمی حضور یافت.

به گزارش نصر، احمد وحیدی در جلسه پاسخگویی برخط به مطالبات مردمی که در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری برگزار شد، با سپاسگزاری از برگزاری این نشست ها، اظهار کرد: امیدواریم رابطه  دولت و مردم با برگزاری این جلسات تقویت شود. دولت مردمی باید حرف مردم را بشنود و از ایده های آنها در تصمیم سازی استفاده کند.
وی ادامه داد: امسال برگزاری انتخابات را در پیش داریم که بحث انتخابات، آزمون مهمی است که امیدواریم به نتایج دشمن کورکن دست پیدا کنیم.
وی در پاسخ به مخاطبی در خصوص مشکلات شرکت‌های نفتی و سوختی غیردولتی در خصوص رفع تعهدات ارزی و  تعطیلی برخی شرکت‌ها و بیکاری کارکنان ،گفت: لیست شرکت‌های خود را برای من بفرستید. موضوع ابتدا به ساکن به ما برنمی گردد اما پیگیری می کنیم تا مشکلات حل شود.
وزیر کشور همچنین در پاسخ به یکی از دهیاران یکی از روستاهای شهر بانه بابت مشکلات ایجاد شده بابت بدهکاری به شرکت های پیمانکار در روستاها، گفت: شما مشکلات را به فرماندار و استاندار منتقل کنید. من هم موضوع را از مرکز پیگیری می کنم.
وحیدی در پاسخ به خواسته یکی از اعضای شورای شهرستان گراش درباره تعیین تکلیف محدوده جغرافیایی گراش و لار و ایجاد کمربندی این شهرستان، اظهار کرد: این مورد تعیین محدوده جغرافیایی را پیگیری می کنیم ولی این مشکل مهم مردم نیست اختلاف سر یک خیابان است. حل این مشکل را پیگیری می کنم.
وزیر کشور یکی از اعضای شورای روستای یکی روستاهای دزفول درباره مشکلات این روستاها گفت: اگر از دهیار ناراصی هستید، شورای روستا او را تغییر دهد. این فرد را خودتان انتخاب کردید. من هم خطاب به استاندار می نویسم که به سایر مشکلات روستاها رسیدگی کنند.
در ادامه یک راننده تاکسی ون همدان مشکلات این رانندگان از جمله مستهلک شدن این ون ها را شرح داد و وحیدی پاسخ داد: ماشین اسقاط شده شما خریده می شود و پول اولیه شما از این راه تهیه می شود و وام با اقساط بلندمدت و بدون بهره هم دریافت خواهید کرد و صاحب تاکسی نو خواهید شد.
انتهای پیام/
پاسخ تلفنی وزیر کشور به مطالبات مردمی خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار