مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی:

چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز باید تعویض شود

1402/10/02 - 15:43 - کد خبر: 105246 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز باید تعویض شود و در این خصوص اقدامات لازم انجام می شود.

به گزارش نصر، حبیب ستوده‌نژاد ضمن تقدیر و تشکر از توجهات ویژه حضرت حجت‌الاسلام آل‌هاشم نماینده ولی فقیه در استان به ورزش و دغدغه‌مندی ایشان در زمینه مطالبات هواداران و ورزش دوستان به‌خصوص موضوع چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز اظهار داشت: باتوجه به میزبانی ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز از بازی‌های تیم تراکتور در مسابقات لیگ برتر و درخواست سرمربی این تیم مبنی بر رفع ایرادات چمن، ترمیم چمن این ورزشگاه در اولویت اقدامات اداره‌کل ورزش و جوانان استان صورت گرفته و در همین زمینه بخش بزرگی از این ایرادات برطرف شده است.
وی در ادامه افزود: باتوجه به فرا رسیدن فصل سرما و وضعیت آب و هوایی سرد در این ورزشگاه قطعاً چمن دچار تغییرات فصلی شده و روشن شدن سیستم هیتینگ برای گرم نگهداشتن چمن و ممانعت از یخ‌زدگی باعث بروز نرمی در چمن شده است که همین موضوع موجب انتقاد مجدد سرمربی تراکتور از این موضوع شده است.
ستوده‌نژاد خاطرنشان کرد: باتوجه به ممنوعیت واردات چمن به صورت رول، تنها چاره‌ای که در زمینه تعویض چمن ورزشگاه وجود دارد، کشت چمن در زمین شماره دو  می‌باشد که با توجه به فرارسیدن فصل سرما و عبور از زمان کشت، زیرسازی‌های لازم جهت کشت چمن در حال انجام بوده و در ایام خوش آب و هوایی اقدامات لازم جهت کشت چمن انجام می‌شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در پایان بیان داشت: قطعاً توجه مسئولان بلند پایه استان به ویژه نماینده ولی فقیه در استان به ورزش بسیار ارزشمند بوده و نشان‌دهنده دیدگاه مثبت ایشان به حوزه ورزش است، از این‌رو تمامی تلاش مجموعه ورزش و جوانان در جهت پویایی ورزش استان و برطرف‌سازی مشکلات این حوزه خواهد بود.
انتهای پیام/
چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز باید تعویض شود خبرگزاری مهر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار