هواشناسی اعلام کرد؛

باران و کاهش دما در نوار شمالی کشور

1402/09/27 - 08:09 - کد خبر: 104959 نسخه چاپی

نصر: سازمان هواشناسی، بارش باران و کاهش دما در استان‌های واقع در نوار شمالی کشور در روز جاری (دوشنبه، ۲۷ آذر) را پیش‌بینی و تاکید کرد که شدت این بارش در مازندران خواهد بود.

به گزارش نصر، امروز (دوشنبه) در استان‌های ساحلی خزر، اردبیل، برخی نقاط استان‌های آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، ارتفاعات استان‌های خراسان رضوی و زنجان و ارتفاعات رشته کوه البرز بارش باران و برف، رعدوبرق، وزش باد شدید و در شمال غرب، استان‌های ساحلی خزر و شمال شرق کاهش ۶ تا ۱۰ درجه‌ای دما پیش‌بینی می‌شود.
سازمان هواشناسی اعلام کرد: شدت بارش امروز در مازندران خواهد بود. همچنین در این روز انتظار می‌رود به سبب وزش باد ملایم، از غلظت آلاینده‌ها در تهران کاسته شود.
طبق اعلام هواشناسی، از سه شنبه تا پنجشنبه جوی آرام در کشور خواهیم داشت و در شهرهای صنعتی و پرجمعیت غلظت آلاینده‌های جوی افزایش می یابد. همچنین روز جمعه در برخی نقاط شمال غرب و غرب بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.
سازمان هواشناسی مواج بودن دریای خزر را طی امروز پیش‌بینی کرد.
سازمان هواشناسی همچنین هوای امروز پایتخت را قسمتی ابری با غبار صبحگاهی، به تدریج افزایش باد و ابر پیش بینی کرد. بیشینه دمای تهران امروز ۱۵ و کمینه دما پنج درجه خواهد بود.
انتهای پیام/
باران و کاهش دما در نوار شمالی کشور خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 1 نظر

پاسخ   ناصری   2 ماه پیش  

با سلام آیا آموزش پروش نمی‌بیند که در این برف و یخبندان همه گیر کرده‌اند؟ چرا مدارس را تعطیل نکردند؟ آموزش و پرورش جوابگوی این همه تصادف در یخبندان برای رساندن کودکان به مدرسه هست؟ اصلاً کسی جوابگو هست؟
پژوهشیار