سرمربی تراکتور؛

ترکیب تراکتور بر اساس میزان آمادگی بازیکنان چیده می شود

1402/09/26 - 20:25 - کد خبر: 104951 نسخه چاپی

نصر: سرمربی اسپانیایی تراکتور گفت: ترکیب را براساس نتایج بازی قبلی مشخص نمی‌کنیم بلکه بر اساس میزان آمادگی بازیکنان، ترکیب تیم را انتخاب می‌کنیم و امکان تغییر آن در تمام بازی‌ها وجود دارد.

به گزارش نصر، پاکو خمز روز یکشنبه در نشست خبری قبل بازی مقابل پیکان از هفته سیزدهم افزود: شیوه بازی پیکان با تغییر سرمربی تغییر یافته است این تیم به دنبال مالکیت توپ و بازی‌سازی از دفاع است، به مربی این تیم تبریک می گویم که سبک خوبی را در پیش گرفته و معتقدم بازی آسانی نخواهیم داشت.
وی در مورد راهکارش برای تقویت خط حمله تیمش و استفاده از مهاجم کاذب به جای مهاجم تخصصی، توضیح داد: باتوجه به لیست نفراتی که در اختیار داریم، سیستم تیم را انتخاب می‌کنیم، ما در بازی‌های مهم ابتدای فصل مهاجم تخصصی نداشتیم و از حسین‌زاده، گوستاوو و رستمی در این پست استفاده کردیم.
خمز ادامه داد: اکنون عبدی را داریم و گاهی از آقاجان‌پور هم در خط حمله استفاده می‌کنیم. من خوشحالم که تمامی بازیکنان نهایت تلاششان را انجام می‌دهند. اگر مجبور باشیم؛ از مهاجم کاذب استفاده خواهم کرد، ولی ترجیح من، داشتن ۲ مهاجم تخصصی است.
وی در پاسخ به این سوال آیا لیست بازیکنان مورد نظر را برای جذب در نیم فصل تهیه کرده‌اید؟ گفت: نه، این کار من نیست.
سرمربی تراکتور در رابطه با سید محمد حسینی که چندان در ترکیب تیم قرار نمی‌گیرد، بیان کرد: محمد حسینی فصل گذشته برای ما خیلی خوب و در سطح بالا بازی کرد او یکی از بازیکنان مهم ماست، این فصل بازیکنان جدیدی در آن پست اضافه شده و رقابت سخت شده است.
وی ادامه داد: حسینی دقایق کمی بازی کرده و شاید حقش باشد که در برخی بازی‌ها از ابتدا در ترکیب قرار می‌گرفت معتقدم باید به تلاش کردن ادامه دهد.
وی افزود: به خاطر شرایط حسینی این حرف‌ها را نمی‌زنم، به عنوان سرمربی تیم اعلام می‌کنم کسی که دلش اینجا نباشد را نمی‌خواهم اگر بازیکنی نمی‌خواهد اینجا بماند، می‌تواند برود.
خمز گفت: من بازیکنانی را می‌خواهم که حضور در کنارمان و رشد و پیشرفت را بخواهند فکر می‌کنم محمد حسینی بازیکن خوبی است و کیفیت بالای شجاع خلیل‌زاده و عارف آقاسی کار را سخت کرده است.
سرمربی تراکتور در مورد محرومان و مصدومان تیمش، گفت: عارف رستمی مصدوم بوده و مهدی شیری که دستش شکسته بود و هنوز منتظر هستیم تا به شرایط بازی برسد.
قوانین باید برای تمام تیم‌ها یکسان باشد
خمز در خصوص استفاده از VAR در فوتبال ایران، گفت: عدالت باید در فوتبال برقرار شود قوانین باید برای تمام تیم‌ها یکسان باشد.
وی گفت: VAR امتحانش را در سطح دنیا پس داده و اگر قرار بر استفاده از آن باشد، باید در تمامی بازی‌ها مورد استفاده قرار گیرد. اینکه برخی تیم‌ها با یک قانون و تیم‌های دیگر با قانون دیگری در یک رقابت شرکت کنند، درست نیست. نباید نابرابری باشد.
دیدار تیم های تراکتور و پیکان از هفته سیزدهم لیگ برتر فردا ساعت ۱۵ در تبریز انجام می شود.
تراکتور با ۲۱ امتیاز در رده چهارم و پیکان با ۱۰ امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار دارند.
انتهای پیام/
ترکیب تراکتور بر اساس میزان آمادگی بازیکنان چیده می شود نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار