به همراه چهار رمپ اصلی/

آغاز عملیات اجرایی پروژه رمپ جاده سهند به پارک علم و فناوری آذربایجان‌ شرقی+ فیلم

1402/09/26 - 13:49 - کد خبر: 104943 نسخه چاپی

نصر: عملیات اجرایی پروژه رمپ دسترسی به پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی از آزاد راه تبریز- سهند با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش نصر، مجتمع عصر انقلاب یکی از ساختمان های اصلی پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی است که بسیاری از دفتر و تولیدی شرکت های دانش بنیان در این مجتمع هستند و این مرکز در محدوده جاده کرجان قرار دارد و مسیر دسترسی به آن از طریق جاده سهند مدت هاست که مطالبه جوانان فعال در مجتمع عصر انقلاب است.
پس از تلاش‌های چندین ساله و پیگیری‌های مکرر سعید جعفری راد رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی و حمایت‌ها و همکاری‌های جبارعلی ذاکری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی، حیدر فتح‌زاده سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، اورجعلی علیزاده مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان شرقی و سید محمدرضا تاج‌الدینی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، عملیات اجرایی پروژه رمپ دسترسی به پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی از آزاد راه تبریز- سهند آغاز شد.
بودجه اجرای این پروژه به همراه چهار رمپ اصلی از جاده سهند بالغ بر ۵۶ میلیارد تومان است که به لحاظ اهمیت در لیست پروژه‌های مصوب سفر ریاست جمهوری به استان آذربایجان‌شرقی قرار گرفته بود و که دسترسی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور به مجتمع عصر انقلاب پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی آسان‌تر و سریع‌تر می‌گردد.  


شایان ذکر است، جهت اجرای این پروژه با حدود ۱۰ هزار تن آسفالت، ۴۰۰ تن آرماتور، ۴ هزار مترمکعب بتن موردنیاز و میزان حجم خاکبرداری برابر ۱۲ هزار مترمکعب است، همچنین مدت زمان اجرای این پروژه حدود دو ماه محاسبه شد که در صورت مساعد بودن شرایط جوی، طی زمان مقرر اجرا و به بهره‌برداری خواهد رسید.
انتهای پیام/
آغاز عملیات اجرایی پروژه رمپ جاده سهند به پارک علم و فناوری آذربایجان‌ شرقی+ فیلم گلناز پورنامی

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار