سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد؛

اطلاعیه سازمان سنجش در مورد پذیرفته‌شدگان آزمون‌های استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت

1402/09/23 - 15:27 - کد خبر: 104829 نسخه چاپی

نصر: سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه ایی به پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت اعلام کرد که طی هفته‌های آتی برای انجام تشریفات و استعلام‌های استخدامی با آنها تماس گرفته خواهد شد.

به گزارش نصر، در این اطلاعیه آمده است: داوطلبانی که اسامی آنها در آزمون استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت از محل مجوز شماره ۸۰۲۹۶ مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ سازمان اداری و استخدامی کشور، به عنوان پذیرفته‌شده آزمون کتبی و ارزیابی تکمیلی اعلام شده، طی هفته‌های آتی جهت انجام تشریفات و استعلامات استخدامی (گزینش، سوءپیشینه، تأییدیه تحصیلی، طب صنعتی و ...)با آنها هماهنگی‌های لازم انجام می‌شود تا در زمان و مکان تعیین شده به همراه کلیه مدارک مورد نیاز حضور یابند.
شماره تلفن اعلام شده توسط داوطلب در زمان ثبت‌نام باید همواره در دسترس باشد. بدیهی ‌است پاسخ‌ ندادن به شماره تماس اعلامی یا حضور نداشتن در مکان و زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و بر این اساس موضوع جذب و استخدام نیز در صنعت نفت کاملاً منتفی خواهد شد.

توضیحات درخصوص مندرجات کارنامه
۱. نمره آزمون کتبی: عبارت است از مجموع ۴۰ درصد میانگین نمرات تراز شده دروس آزمون عمومی و ۶۰ درصد نمره تراز شده آزمون تخصصی.
۲. نمره کل مکتسبه: عبارت است از مجموع نمره آزمون کتبی بعلاوه امتیازات قانونی.
۳. نمره ارزیابی تکمیلی: عبارت است از نمره مصاحبه فنی تخصصی و روانشناختی.
۴. نمره کل نهایی: عبارت است از ۳۰ درصد نمره ارزیابی تکمیلی بعلاوه ۷۰ درصد نمره کل مکتسبه آزمون.
۵. بر اساس تبصره بند «ت» ماده یک قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب مجلس شورای اسلامی به تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶، اعطای کلیه امتیازات و تسهیلات این قانون مشروط به آن است که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه کمتر یا مساوی ۲/۵ باشد.
۶. امتیاز بومی، امتیاز تاهل و فرزند بر اساس تاییدیه مدرک و مستندات مربوطه بوده که در مرحله بررسی مدارک توسط داوطلب ارائه شده است.
انتهای پیام/
اطلاعیه سازمان سنجش در مورد پذیرفته‌شدگان آزمون‌های استخدامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار