مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز؛

۹ دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز در تبریز کشف شد

1402/09/19 - 15:58 - کد خبر: 104481 نسخه چاپی

نصر: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، گفت: با تلاش همکاران شرکت ۹ دستگاه استخراج رمز ارز به صورت غیرمجاز در این شهر کشف و ضبط شد.

به گزارش نصرا، « عباس حسامی » اظهار کرد: با توجه به گزارشی مبنی بر فعالیت مراکز غیرمجاز استخراج رمز ارز در یکی از واحدهای صنعتی در خیابان پاشایی محله مارالان تبریز، پس از مکاتبات و کسب دستورات، اقدامات لازم به منظور جمع آوری این مرکز انجام شد.
وی اعلام کرد: از این واحد پنج دستگاه ماینر با تلاش همکاران امور برق ائل گلی و واحد برق های غیرمجاز شرکت و کلانتری شماره ۱۱ تبریز کشف شد.
حسامی همچنین گفت: چهار دستگاه استخراج رمز ارز هم با تلاش همکاران واحد برق های غیرمجاز شرکت و امور برق اندیشه و کلانتری شماره ۲۹ باغ معروف در یکی از کوی های صنعتی شناسایی و کشف شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با بیان اینکه فعالیت مزارع استخراج رمز ارز به صورت غیرمجاز موجب اختلال در برق رسانی و تحمیل فشار به شبکه برق و آسیب به وسایل برقی شهروندان می شود، گفت: یکی از راهکارهای پیشگیری از فعالیت این مراکز مشارکت مردمی است و در این خصوص مردم می توانند در صورت مشاهده چنین مراکزی موضوع را به مرکز فوریت های برق ۱۲۱ اطلاع دهند.
انتهای پیام/
۹ دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز در تبریز کشف شد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار