استقبال اقشار مختلف مردم تبریز از ۵ شهید تازه تفحص شده

1402/09/18 - 22:40 - کد خبر: 104405 نسخه چاپی

نصر:  پیکر ۵ شهید تازه تفحص شده جنگ تحمیلی امروز، ۱۸ آذرماه، وارد فرودگاه شهید مدنی تبریز شد و مورد استقبال قشرهای مختلف مردم قرار گرفت.

به گزارش نصر، پیکرهای این شهدای جنگ تحمیلی در فرودگاه شهید مدنی تبریز مورد استقبال قشرهای مختلف مردم قرار گرفت و سپس در محدوده سپاه عاشورا بر دوش مردم شهیدپرور تشییع شد.
امیر دریادار رضا عباسی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌شرقی در خصوص مراسم‌های استقبال از این شهدا گفت: این شهدا تا ۲۳ آذرماه در شهرهای مختلف استان مهمان مردم انقلابی این خطه از کشورمان و در روز ۲۳ آذر در کنگره بزرگداشت ۱۰ هزار شهید استان مهمانان ویژه هستند.
وی افزود: پیکر مطهر این شهیدان گمنام در ۲۶ آذر همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) از میدان شهدای تبریز تشییع به شهرهای محل خاکسپاری اعزام می‌شود.
عباسی خاطرنشان کرد: پیکر یکی از شهدای گمنام در مرکز فنی و حرفه‌ای شماره یک تبریز آرام می‌گیرد، پیکر یکی دیگر هم در شهر تیمورلوی بخش گوگان شهرستان آذرشهر به خاک سپرده می‌شود.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌ شرقی، اضافه کرد: پیکر شهید گمنام دیگری در بخش ترک شهرستان میانه، پیکر یکی از این شهدا در پارک شهاب‌الدین شهرستان اهر و پیکر شهید دیگر هم در پادگان فرماندهی پشتیبانی نیروی زمینی ارتش در مراغه به خاک سپرده خواهد شد.
انتهای پیام/
استقبال اقشار مختلف مردم تبریز از ۵ شهید تازه تفحص شده خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار