رئیس هیئت مدیره فناوران هوشمند مهر ایرانیان عنوان کرد:

ایران کوینکس، اولین صرافی هوشمند ایرانی

1402/09/18 - 19:51 - کد خبر: 104398 نسخه چاپی

نصر: رئیس هیئت مدیره فناوران هوشمند مهر ایرانیان گفت: تیم ما بیش از هفت سال است که با عنوان رئال ربات در شمالغرب کشور به صورت رسمی فعالیت می کند و امسال در یازدهمین نمایشگاه رینوتکس ۲۰۲۳ از محصول جدیدی با عنوان پلتفرم صرافی ایران کوینکس رونمایی کردیم.

به گزارش نصر، امیرحسین مهردوست رئیس هیئت مدیره فناوران هوشمند ایرانیان در گفتگو با نصر با بیان اینکه در طول ۵ سال اخیر تمام تلاش خود را انجام دادیم تا در صنعت دیجیتال مارکتینگ شمالغرب پیشرو باشیم، گفت: در این مدت پلتفرم هایی در زمینه آی تی و نرم افزار هوش مصنوعی به کمک برنامه نویسان حرفه ای طراحی شده است و تیم ما بیش از هفت سال است که با عنوان رئال ربات در شمالغرب به صورت رسمی فعالیت می کند. ما در رینوتکس ۲۰۲۳ از محصول جدید خود با عنوان پلتفرم صرافی ایران کوینکس رسماً رونمایی کردیم.
وی در خصوص این پلتفرم خاطرنشان کرد؛ فاز اول این پروژه توسط تیم رئال ربات در نمایشگاه رینوتکس امسال رونمایی شده و در فاز دوم تلاش خواهیم کرد تا برای اولین بار در سطح کشور، اولین صرافی ایرانی که با هوش مصنوعی به کاربران خود خدمات ارائه می دهد را در سه حوزه در اختیار کاربران قرار دهیم.
مهردوست تصریح کرد: پیش از این نیز هوش مصنوعی فیبوناچی که اردیبهشت 1402 رونمایی شد، به واسطه آن به فناوری هوش مصنوعی دست یافتیم و از آن رویداد به بعد تلاش نمودیم تا از قابلیت‌های بیشتری مبتنی بر فناوری هوش مصنوعی بهره مند شویم.
همانطور که رسانه‌ها اعلام می کنند عصر کنونی با عنوان قرن انقلاب تکنولوژی هوش مصنوعی یاد می شود و با وجود تمام نگرانی هایی که در این زمینه وجود دارد اما تمام توجه خود را به مفید بودن این فناوری در پیشرفت هر چه بیشتر اقتصاد و صنعت دیجیتال کشور معطوف کردیم.
این برنامه نویس همچنین در مورد موضوع داوری طرح های جشنواره رینوتکس ۲۰۲۳ گفت: به خاطر برخی بی نظمی ها طرح هایی که پس از ما وارد حوزه هوش مصنوعی شدند جزو نفرات اول معرفی شدند! ما گله ای از این موضوع نداریم اما درخواست داریم در دوره های بعد تمرکز بیشتری بر روی موضوعات داوری جشنواره رینوتکس صورت گیرد.
 تیم ما مجموعه ای از نوابغ است که از حوزه های مختلف دور هم جمع شده ایم که در این زمینه از امین ساکت لاله که از بنیان گذاران پلتفرم ایران کوینکس و بارها مقام اول و مدال طلای مسابقات قهرمانی کاراته را نیز کسب کرده و از افتخارآفرینان استان آذربایجان شرقی می باشد، قدردانی می کنم.
همواره تلاش می کنیم از حضور چنین نوابغی در گروه مان بیشتر بهره ببریم و پلتفرم هایی در سطح جهانی طراحی و راه اندازی کنیم.
امین ساکت هم‌بنیانگذار ایرانکوینکس در خصوص این پروژه گفت: سالها تلاش کرده ایم در زیر پرچم ایران خدمت کنیم و همچنان سعی ما این است تا در سایه مقام معظم رهبری و زیر پرچم کشورمان ایران با فعالیت اقتصادی و قانونی خود در مسیر تجاری سازی طرح ایران کوینکس قدم برداشته و به توسعه و هوشمندسازی این صرافی ارز دیجیتال می‌اندیشیم.
 وی اشاره کرد: در این مسیر به کمک مراکزی همچون پارک علم و فناوری استان جهت تسهیل فرآیند دانش بنیان شدن تیم توسعه پلتفرم و اخذ مجوزهای لازم نیازمندیم. 
امیرحسین مهردوست در پایان با قدردانی ویژه از حامیان برگزاری هر چه باشکوه تر این رویداد به ویژه رضا کریملو رئیس ستاد اجرایی نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس) تبریز،  ریاست محترم نمایشگاه های بین المللی تبریز حبیب ماهوتی، میهمانان ویژه غرفه ایران کوینکس در رینوتکس 2023 سعید جعفری راد (رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی)، علیرضا منادی (نماینده مجلس)، همچنین خبرنگاران ویژه نصرنیوز، استانداری، فرمانداری آذربایجان شرقی و سایر عزیزان تقدیر و تشکر نمود.
انتهای پیام/
ایران کوینکس، اولین صرافی هوشمند ایرانی نصر

ثبت نظر

نمایش 1 نظر

پاسخ   پگاه   6 ماه پیش  

بهترین صرافی
پژوهشیار