معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی خبر داد:

پرداخت ۱۷۲ همت تسهیلات ازدواج، فرزند و ودیعه مسکن

1402/09/18 - 16:38 - کد خبر: 104390 نسخه چاپی

نصر: معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: از ابتدای سال‌جاری تا ۱۸ آذرماه امسال جمعاً ۵۸۷ هزار و ۴۸۲ متقاضی تسهیلات ازدواج مبلغ ۱۱۹.۸۴ هزار میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده‌اند.

به گزارش نصر، جلالی معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی میزان تحقق تکلیف تعیین شده برای شبکه بانکی در زمینه پرداخت تسهیلات ازدواج تاکنون را ۱۱۵ درصد اعلام کرد و گفت: کل تکلیف شبکه بانکی برای پرداخت تسهیلات ازدواج در سال جاری ۱۴۴ هزار میلیارد تومان است و شبکه بانکی در تاکنون باید ۱۰۴ هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می‌کرد که با تلاش شبکه بانکی و پیگیری‌های مستمر بانک مرکزی تاکنون حدود ۱۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات در این بخش به متقاضیان پرداخت شده است.
معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی میزان پرداخت تسهیلات فرزندآوری تاکنون را هم ۳۲.۶ هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این تسهیلات به ۵۲۸ هزار و ۱۸۹ متقاضی پرداخت شده است. از ابتدای سال‌جاری تا ۱۸ آذرماه امسال جمعاً ۵۸۷ هزار و ۴۸۲ متقاضی تسهیلات ازدواج مبلغ ۱۱۹.۸۴ هزار میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده‌اند.
وی میزان پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن در این مدت را ۱۹.۶۵ هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: از ابتدای سال تا ۱۸ آذرماه سال جاری تعداد ۳۷۸ هزار و ۸۴۷ متقاضی دریافت تسهیلات ودیعه مسکن اقدام به تشکیل پرونده کردند که ۳۳۴ هزار و ۵۰ نفر موفق به دریافت این تسهیلات شدند.
انتهای پیام/
پرداخت ۱۷۲ همت تسهیلات ازدواج، فرزند و ودیعه مسکن ایلنا - خبرگزاری کار ایران

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار