سرمربی تراکتور؛

با تمام توان مقابل فولاد بازی می‌ کنیم

1402/09/03 - 22:30 - کد خبر: 103343 نسخه چاپی

نصر: سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال تراکتور گفت: در برابر تیم فولاد اگر عملکرد متوسط توأم با اشتباهات فردی داشته باشیم، به مشکل بر می‌خوریم گفت: ما برای برنده شدن در بازی فردا باید فوتبال خوب و جنگنده ای انجام داده و با تمام توان کار کنیم.

به گزارش نصر، پاکو خمز روز جمعه در نشست خبری قبل بازی مقابل فولاد خوزستان، با بیان اینکه تیم فولاد پس از تغییرات کادرفنی، فوتبال بهتری بازی ارایه می‌ کند، افزود: من می دانم که آنها در بازی فردا به دنبال حفظ توپ هستند، اما ما نیز باید با مالکیت بیشتر توپ و میدان اجازه ندهیم تیم حریف برنامه‌های تاکتیکی خود را در زمین اجرا کند.
وی یا بیان اینکه شرایط فنی تیم فولاد نسبت به جایگاهش در جدول فراتر است، افزود: رمز شکست تیم فولاد خوزستان ارسال پاس های دقیق، پرهیز از هرگونه اشتباه در این خصوص و حفظ توپ است.
خمز با اشاره به اینکه سرمربی اسپانیایی فولاد را سال‌هاست می‌شناسد، از رابطه دوستانه خود با او خبر داد و گفت: مارتینز انسان و مربی بسیار خوبی است و خوشحالم که هدایت فولاد را پذیرفته است و امیدوارم مربیان اسپانیایی بیشتری به فوتبال ایران بیایند.
وی از محرومیت ریکاردو آلوز از بازی فردا به دلیل اخراج در بازی های قبل خبر داد و با اشاره به اینکه ۲ بازیکن دیگر نیز مصدومیت جزئی دارند، یادآور شد: وضعیت‌ این ۲ نفر هنوز مشخص نیست.
خمز درباره حضور شجاع خلیل‌زاده در بازی فردا، اظهار کرد: شرایط تیم‌ها به دلیل حضور بازیکنان خود در تیم های ملی متفاوت است و میزان آمادگی‌ آنها برای حضور در میدان مهم است، و ما بر همین اساس دیروز به شجاع خلیل‌زاده استراحت دادیم و امروز نیز تنها در بخشی از تمرین حضور داشت تا با آمادگی بیشتر در دیدار با فولاد حضور داشته باشد.
وی به انتقاد شدید هواداران از نتایج تیم و اعتراض آنها به بازیکنان در جریان تمرینات روز چهارشنبه اشاره و اضافه کرد: من همواره بهترین‌ها را از هواداران انتظار دارم و می‌خواهم شرایط را همان طوری که هست، ببینند.
خمز ادامه داد: کادرفنی، بازیکنان و هواداران اولین کسانی هستند که دوست دارند شکل بازی و نتایج تیم بهتر شود و امروز تراکتور فقط سه امتیاز با تیم دوم جدول فاصله دارد، در حالی که زمانی که پارسال من به تراکتور آمدم هفت امتیاز با تیم چهارم فاصله داشتیم، اما جو عمومی بهتری اطراف باشگاه وجود داشت.
وی فشار روانی و حاشیه ای کنونی علیه تیم تراکتور را ناعادلانه خواند و افزود: ما سعی می‌کنیم شرایط تیم بهتر شود و از هواداران می‌خواهم تمامی جوانب را بسنجند.
سرمربی تراکتور گفت: شکست مقابل تیم های پرسپولیس، سپاهان و استقلال برای همه ما سخت است، اما باید ادامه داده و به جلو برویم و هنوز اهدافی داریم که باید به آنها برسیم.

از نقطه ضعف های حریف استفاده می کنیم
خوان ایگناسیو مارتینس سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان هم در نشست خبری پیش از دیدار با تراکتور اظهار کرد: پاکو خمز دوست من است و حریف ما بازیکنان خوبی دارد، مالکیت توپ را در اختیار می گیرد و در این امر خیلی مسلط است برای همین ما باید بازی خودمان را در زمین توسعه دهیم.
وی افزود: از سختی بازی آگاه هستیم ولی آماده‌ایم که بتوانیم با امتیاز به خانه برگردیم.
مارتینس گفت: ما همیشه از نقطه ضعف های تیم حریف استفاده می‌کنیم و با این روش می‌توانیم به آن‌ها ضربه بزنیم.
دیدار تیم های تراکتور تبریز و فولاد خوزستان فردا /شنبه/ راس ساعت ۱۵ در ورزشگاه یادگار امام آغاز می شود.
تراکتور با ۱۵ امتیاز در رده ششم و فولاد با ۹ امتیاز در رده ۱۲ جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند.
انتهای پیام/
با تمام توان مقابل فولاد بازی می‌ کنیم نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار