آغاز سومین دوره جام محلات شهرداری تبریز

1402/09/03 - 17:08 - کد خبر: 103339 نسخه چاپی

نصر: شهردار تبریز گفت: با اتمام عملیات عمرانی در زمین‌های ورزشی ستارخان، فرودگاه و شهید بهشتی و تجهیز این نقاط به چمن مصنوعی، هیچ زمین ورزشی خاکی و بدون استفاده در تبریز نخواهیم داشت.

به گزارش نصر، یعقوب هوشیار در آیین آغاز سومین دوره مسابقات فوتبال محلات تبریز که با گرامیداشت کنگره ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی برگزار می‌شود، اظهار کرد: در حال حاضر ۵۵ پروژه ورزشی در سطح شهر در حال اجراست که پس از اتمام تقدیم شهروندان خواهد شد.
وی با قدردانی از اعضای شورای اسلامی شهر در پیشبرد اهداف سلامت محور مدیریت شهری تبریز، تشریح کرد: تدوین تقویم فرهنگی و ورزشی شهرداری تبریز در سال جاری و اجرای برنامه‌های مختلف ورزشی در جای جای شهر بدون حمایت شورای ششم و به ویژه رئیس کمیسیون ورزشی و جوانان شورای اسلامی میسر نبود.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی با بیان اینکه برنامه‌های ورزشی به صورت روزانه و هفتگی در تمام مناطق شهرداری در حال برگزاری است، افزود: آخرین وضعیت پروژه‌های ورزشی که عملیات اجرایی آن‌ها شروع شده پیگیری می‌شود و با بهره برداری از ۲۵ سالن ورزشی شاهد ارتقا سرانه ورزشی شهر تبریز خواهیم بود.
انتهای پیام/
آغاز سومین دوره جام محلات شهرداری تبریز خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار