فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی خبر داد:

برخورد پژو با کامیون در جاده مرند- خوی ۲ کشته برجا گذاشت

1402/08/28 - 14:56 - کد خبر: 103053 نسخه چاپی

نصر: فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی گفت: برخورد خودروی سواری پژو با یک دستگاه کامیون صبح روز یکشنبه در جاده مرند- خوی، دو کشته برجا گذاشت.

به گزارش نصر، سردار «علی محمدی»، روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: به دنبال اعلام خبر وقوع حادثه رانندگی در جاده مرند- خوی حوالی روستای قاپلوق به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، ماموران انتظامی پاسگاه قرخلار مرند و سازمان های امدادی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.
وی اظهار کرد: با حضور ماموران در محل حادثه و بررسی موضوع مشخص شد که تصادف بین یک دستگاه خودروی سواری پژو و کامیون بنز به علت درآمدن لاستیک کامیون کمپرسی در مسیر جاده روی داده است.
فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه در این حادثه راننده و سرنشین پژو به علت شدت جراحت وارده در دم فوت کردند، گفت: علت حادثه را کارشناسان پلیس راه بی احتیاطی از جانب راننده کامیون کمپرسی به علت نقص فنی و درآمدن لاستیک کامیون اعلام کردند.
سردار محمدی، از رانندگان خواست با توجه به فرارسیدن فصل سرما و بارندگی، قبل از حضور در جاده ها و خیابان ها نسبت به بازبینی سیستم فنی و ایمنی خودروی خود اقدام کنند تا از بروز حوادث تلخ و ناگوار در جاده ها پیشگیری شود.
محور مرند - خوی به طول ۹۶ کیلومتر به عنوان یکی از محورهای اتصال استان های آذربایجان شرقی و غربی از مسیرهای پرتردد منطقه شمالغرب کشور محسوب می شود.
انتهای پیام/ 
برخورد پژو با کامیون در جاده مرند- خوی ۲ کشته برجا گذاشت خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار