اجتماع بزرگ حامیان غزه در تبریز برگزار شد

1402/08/27 - 12:57 - کد خبر: 102979 نسخه چاپی

نصر: اجتماع بزرگ حامیان غزه در محکومیت جنایات رژیم سفّاک و کودک کُش صهیونیستی با حضور پرشور مردم همیشه در صحنه تبریز برگزار شد.

به گزارش نصر، زن و مرد و پیر و جوان در این اجتماع حضور یافتند تا ضمن انزجار از ددمنشی صهیونیست ها در غزه نسبت به بی توجهی سازمان های بین الملی به این جنایت ها اعتراض کنند.
جمعی از کودکان تبریزی با همراه داشتن عروسک های خود در این همایش حضور یافتند تا با کودکان غزه همدردی کرده و بگویند که به یادشان هستند.
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای سپاه عاشورا روز شنبه در این اجتماع مردمی گفت: اکنون زمان عافیت طلبی و نشستن نیست و همه باید به وظیفه اجتماعی خود عمل کنند.
سردار « جلیل بابازاده » با بیان اینکه اگر ما آرام باشیم و موج ایجاد نکنیم دشمن موج افرینی می کند، اظهار کرد: کسانی که حماسه کربلا را درک کرده اند نباید در مورد پیروزی غزه شک کنند.
وی با تاکید بر اینکه وعده های خدا عملی می شود، خاطرنشان کرد: در زمان جنگ تحمیلی امکاناتی نداشتیم ولی با اراده الهی و همت انسان های آزاده و مومن پیروز شدیم.
وی افزود: رزمندگان ما در دفاع مقدس به تکلیف عمل کردند و شاید در برخی مواد موفق نبودند ولی به وظیفه خود عمل کردند تا شرمنده امام و مردم نباشند.
فرمانده قرارگاه عاشورا با محکوم کردن ددمنشی و کودک کشی صهیونیست ها گفت: اشغالگران قدس بدون حمایت امریکا جرئت جنایت در منطقه را ندارند و این رژیم زیاده خواه به هیچ قائده و قانونی عمل نمی کند و باید از بین برود .
وی با بیان اینکه حقانیت مردم غزه با خون کودکان به اثبات رسید، اظهار کرد: شعار نیل تا فرات اسراییل رویکرد غاصبانه این رژیم را نشان می دهد.
در بیانیه پایانی این همایش بر ضرورت رفع محاصره و هموار کردن ارسال کمک به غزه تاکید شد.
اجتماع بزرگ خانوادگی حامیان غزه علاوه بر تبریز در سایر نقاط استان آذربایجان شرقی هم برگزار شد.
انتهای پیام/
اجتماع بزرگ حامیان غزه در تبریز برگزار شد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار