فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی خبر داد:

دستگیری مامور قلابی در تبریز

1402/08/23 - 18:31 - کد خبر: 102826 نسخه چاپی

نصر: فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی گفت: فردی که خود را مامور یکی از ارگان‌های دولتی معرفی و از یک مغازه در تبریز اخاذی کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش نصر، سردار «علی محمدی» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه پس از گزارش این اخاذی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت، افزود: با انجام تحقیقات فنی و پلیسی و اشراف اطلاعاتی متهم شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.
وی اظهار کرد: متهم که از یک مغازه با دستگاه «رسیدساز» جعلی، دوربین مدار بسته به ارزش ۱۶ میلیون ریال خرید کرده بود در تحقیقات به عمل آمده به جرم ارتکابی اعتراف و سپس پرونده برای رسیدگی تحویل مرجع قضائی شد.
فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی به شهروندان توصیه کرد، برای جلوگیری از گرفتاری در دام افراد فرصت طلب و سودجو، در صورت مواجهه با افرادی که خود را پلیس، مامور ادارات یا شرکت های حفاظتی و مراقبتی معرفی می کنند، حتما از آنان کارت شناسایی معتبر و در صورت لزوم حکم ماموریت بخواهند.
سردار محمدی ادامه داد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک بلافاصله موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ یا با مراجعه به مقرهای پلیس مستقر اعلام کنند.
انتهای پیام/
دستگیری مامور قلابی در تبریز خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار