نماینده مجلس شورای اسلامی خبر داد:

تغییر تیم برنامه «به افق فلسطین » در راستای توصیه آن خانم مهمان بود/خالص‌سازان به نظر جامعه اهمیتی نمی‌دهند

1402/08/23 - 12:14 - کد خبر: 102802 نسخه چاپی

نصر: یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: تفسیر من درباره تغییر تیم برنامه «به افق فلسطین» این است که در راستای توصیه آن خانم این تغییرات را انجام داده‌اند که گاه‌گداری اگر به صورت سهوی هم صداهای متفاوتی شنیده می‌شد، آنها هم نباشد.

به گزارش نصر، غلامرضا نوری قزلجه درباره این‌که به نظر شما چرا پس از انتقاد یکی از مهمانان صداوسیما در خصوص حضور چهره‌های گوناگون از جریان‌های متخلف صداوسیما در برنامه «به افق فلسطین» تیم این برنامه تغییر کرده است، گفت: تفسیر من این است که در راستای توصیه آن خانم این تغییرات را انجام داده‌اند که گاه‌گداری اگر به صورت سهوی هم صداهای متفاوتی شنیده می‌شد، آنها هم نباشد.
 این نماینده مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این‌که چرا عده‌ای به عنوان اقلیت تصمیم‌گیرنده نمی‌خواهند صداهای دیگری شنیده شود، بیان کرد: این جریان بیشتر قدرت را بدست گرفته است. جریانی که خالص‌ساز شده، طرز فکر خاصی دارد؛ کاملاً غیردموکراتیک فکر می‌کند به رأی و نظر جامعه هم همواره وقعی نمی‌گذارد. این‌ها بعضی از مصادر کشور را در دست گرفتند و از این قدرت‌شان در جهت منویات گروه خودشان که نهایتاً منجر به حذف دموکراسی از کشور می‌شود، استفاده می‌کنند. 
نماینده بستان‌آباد درباره روند رد صلاحیت‌ها و تاثیر آن بر حضور مردم در انتخابات، عنوان کرد: این اقدامات هیأت اجرایی، دولت و وزارت کشور دلسردی‌هایب ایجاد کرده است ولی امیدواریم هیأت نظارت و شورای نگهبان این مسیر را هموارتر کنند تا یک انتخابات پرشور و مشارکتی داشته باشیم. 
وی درخصوص این‌که باتوجه به سابقه شورای نگهبان می‌توان امیدوار بود که در مرحله بررسی هیات نظارت این مسیر هموار شود، گفت: بله، امیدوارم؛ چون به هر حال هنوز نهادهایی در کشور هستند که دغدغه نظام، کشور و منافع ملی را دارند و دغدغه‌شان جناحی و سیاسی نیست. 
این نماینده مجلس در پاسخ به این‌که گفته می‌شود نمایندگان منتقد دولت رد صلاحیت شده‌اند، اظهار داشت: یک طنزی سمت ما وجود دارد که می‌گویند یک ملانصرالدینی می‌گفت در این روستا هر چیزی گم می‌شود از ما می‌بینند و اتفاقا در خانه ما هم پیدا می‌‍شود. روزنامه دولت تیتری زد با عنوان پنج نماینده جنجالی و منتقد دولت؛ امروز در حال حاضر هم چهار نفر از آن پنج نفر رد صلاحیت شدند، دیگر چگونه باید گفت؟ کاملا روشن است و بسیار رو، ناشیانه و بی‌مهابا بازی کردند چراکه به نظرم نمی‌ترسند و نگران نیستند.
انتهای پیام/
تغییر تیم برنامه «به افق فلسطین » در راستای توصیه آن خانم مهمان بود/خالص‌سازان به نظر جامعه اهمیتی نمی‌دهند خبرگزاری عصرایران

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار