هافمن، واحد منتخب کیفی ملی استاندارد

1402/08/22 - 15:28 - کد خبر: 102769 نسخه چاپی

نصر: گروه صنعتی هافمن موفق به کسب عنوان واحد منتخب کیفی ملی استاندارد و به عنوان تنها واحد منتخب ملی، در استان آذربایجان شرقی شد.

به گزارش نصر، الماسی، معاون تولید و برنامه‌ریزی گروه صنعتی هافمن در مراسم تجلیل از واحد‌های صنعتی منتخب استاندارد استانی و ملی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه گروه صنعتی هافمن همواره کیفیت را سر لوحه کار خود قرار داده است، گفت: این شرکت در راستای ارائه بهترین خدمات و بالاترین کیفیت محصولات با افزایش نیروی متخصص خود در حوزه تولید صنعت یو پی وی سی تلاش کرده است.
وی با بیان اینکه گروه صنعتی هافمن همواره تولید محصولات با کیفیت بالا را بعنوان اصلی ترین هدف خود تعریف کرده است، افزود: این گروه صنعتی پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری از سازمان ملی استاندارد ایران را از سال ۱۳۸۹ اخذ کرد و مدتی پیش نیز پس از انجام تمامی آزمون های کیفیتی ،موفق به اخذ گواهینامه کیفیت RAL آلمان شد. 
وی در ادامه به تنوع محصول در صنعت یو پی وی سی  و دسترسی به انواع مختلف پروفیل، اشاره کرد و افزود:  می توان با قدرت ادعا کرد که امروز گروه صنعتی هافمن دارای کامل ترین سبد کالای پروفیل در و پنجره در کشور عزیزمان ایران است. در حال حاضر انواع پروفیل های لولایی و کشویی، سری ۶۰ و ۷۰، سه، چهار و پنج کاناله، تک، دو و سه جداره، سفید و لمینت شده، در حال تولید و عرضه است.
 

وی اضافه کرد: امروز در مراسم تجلیل از واحد‌های صنعتی نمونه استاندارد استانی و ملی آذربایجان شرقی موفق شدیم با عنوان واحد ملی کیفی ملی استاندارد انتخاب شویم و افتخاری دیگر را در برگه عملکرد پرافتخار هافمن ثبت کنیم.
انتهای پیام/
هافمن، واحد منتخب کیفی ملی استاندارد نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار